به گزارش افکارنیوز،

یحیی گل‌محمدی که سابقه پوشیدن پیراهن پرسپولیس در مسابقات آسیایی را دارد اظهار داشت: من فکر می‌کنم علاوه بر همه اعضای خانواده بزرگ پرسپولیس، تمامی فوتبالدوستان ایرانی هم شب گذشته به این تیم افتخار کردند. آنها با وجود مشکلات و کمبودهای زیاد و یک محرومیت سخت دست به کار بزرگی زدند و هرگز در این مسیر ناامید نشدند. به نظر من پرسپولیس همین امروز هم قهرمان آسیاست، چرا که دو باشگاه متمول و پرستاره فوتبال قطر را شکست داده و با شایستگی به این مرحله رسیده است.

مدافع پیشین تیم فوتبال پرسپولیس همچنین تصریح کرد: چیزی از فاصله امکانات و زیرساخت‌های فوتبال ما با کشورهای عربی کم نشده است. هنوز هم به خوبی می‌دانیم که قیمت یک بازیکن آنها معادل بودجه یک فصل باشگاه‌های ماست، اما پرسپولیس با تلاشی مثالزدنی در موقعیت محرومیت از این فاصله‌ها عبور کرد، حریفان خودش را شکست داد و در یک شب به یاد ماندنی مقابل چشم هوادارانش به فینال آسیا رسید.

سرمربی تیم فوتبال پدیده در خاتمه گفت: به عنوان کسی که سال‌ها پیراهن پرسپولیس را در مسابقات داخلی و آسیایی بر تن کرده است، می‌خواهم از برانکو و دستیارانش تشکر کنم که این موفقیت بزرگ را به دست آوردند و میلیون‌ها هوادار پرشور پرسپولیس در سراسر ایران را خوشحال کردند. همچنین به عنوان یک مربی در لیگ برتر فوتبال ایران خوشحالم که چنین اتفاق مهمی روی داده است و می‌تواند در بالا رفتن امتیازات فوتبال ایران و حفظ تعداد سهمیه‌های باشگاه‌های ایرانی در لیگ قهرمانان آسیا تأثیرگذار باشد. امیدوارم این موفقیت با پیروزی پرسپولیس در مسابقه فینال تکمیل شود تا بعد از سال‌ها شاهد قهرمانی یک تیم ایرانی در لیگ قهرمانان آسیا باشیم.