به گزارش افکارنیوز،

با توجه به موقعیت حساس پرسپولیس و جدال با السد قطر در مرحله نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان آسیا صلاح دانستیم خبر مدیرعاملی مهدی محمد نبی در پرسپولیس را نگه داشته و پس از پایان این دیدار منتشر کنیم.

همان‌طور که می‌دانید باشگاه پرسپولیس یکی از ارگان‌های ورزشی- دولتی است که پیش از این یک بار دیگر مدیرش به دلیل بازنشستگی از این باشگاه جدا شد و حالا گفته می‌شود حمیدرضا گرشاسبی هم چاره دیگری ندارد. پیش از این علی‌اکبر طاهری مدیرعامل سابق باشگاه پرسپولیس بعد از تصویب قانون عدم به‌کارگیری بازنشسته‌ها مجبور به کناره گیری ازسمت خود شد و جایش را به حمیدرضا گرشاسبی داد.

جالب اینکه این دومی هم بازنشسته بود، اما به دلیل اینکه بازنشستگی اش از سوی وزارت ورزش و جوانان انجام شده بود بدون مشکل توانست به عنوان سرپرست باشگاه پرسپولیس فعالیت کند، اما مصوبه جدید مجلس شورای اسلامی جلوی ادامه فعالیت حمیدرضا گرشاسبی را گرفته است. در دوران مدیریت گرشاسبی مشکلات اقتصادی در کشور فزونی یافت و قیمت ارز به شدت بالا رفت. پرسپولیس در عین حال کماکان به حکم فیفا از خرید بازیکن جدید محروم بود و همه این موارد دست به دست هم داد که خیلی‌ها امیدشان نسبت به این تیم ناامید شود. با این وجود حمیدرضا گرشاسبی ناامید نشد و با کمک برانکو توانست تیم خوبی جمع و جور کند که نتایج آبرومندانه‌ای هم بگیرد. پرسپولیس در آسیا هم با وجود رقابت نابرابر و کمبود‌های فراوان فوق العاده ظاهر شد و بهترین نماینده ایران در این رقابت‌ها لقب گرفت اما...

گرشاسبی به رغم عملکرد خوب و قابل دفاع باید با اجبار قانون بازنشسته‌ها جای خود را به فرد دیگری بدهد. شنیدیم مسئولان وزارت ورزش و جوانان که علاقه دارند مدیری نام‌آشنا را به عنوان جانشین حمیدرضا گرشاسبی معرفی کنند به اسم مهدی محمدنبی رسیده‌اند.