به گزارش افکارنیوز،

 برانکو ایوانکوویچ طی روزهای اخیر بیشتر تمرکز و توان خود را روی مسائل روحی بازیکنان به کار گرفته تا بعد از صعود به فینال لیگ قهرمانان در بازگشت به لیگ برتر، انگیزه‌های آنها اتفاق تلخی را رقم نزند.

سرمربی سرخپوشان البته برای این بازی بزرگترین دغدغه‌اش مصدومیت احمد نوراللهی است که وضعیتش هنوز برای جدال فینال لیگ قهرمانان آسیا نیز نامشخص است.

بیرانوند بعد از یک هفته دوری از ترکیب پرسپولیس، بعد از نمایش فوق العاده در جدال با السد قطر اکنون در لیگ برتر نیز به عنوان شماره یک به میدان خواهد رفت. دروازه‌بان سابق نفت تهران که خاطرات خوبی از استادیوم تختی در ذهن دارد، در این بازی نیز قادر است سرخپوشان را به موفقیت نزدیک کند.

در خط دفاعی ترکیب بازی مقابل السد قطر بار دیگر به کار گرفته خواهد شد؛ سیدجلال حسینی و محمد انصاری در قلب دفاعی و شایان مصلح در سمت چپ و شجاع خلیل زاده نیز در سمت راست به میدان خواهند رفت.

کامیابی نیا که در این بازی احمد نوراللهی را در کنار خود نخواهد داشت، سه بازیکن دیگر خط میانی را با حضور بشار رسن، آدام همتی و سیامک نعمتی تشکیل خواهند داد.

علی علیپور و گادوین منشا نیز در بازگشت به لیگ برتر امیدوارند درخشش خود در آسیا را اینبار در استادیوم شرقی تهران تکرار کنند و تیم خود را به موفقیت برسانند.

مدعی اول آقای گلی در جمع پرسپولیس در هفته چهارم برابر نفت آبادان موفق به گلزنی شده بود و گادوین منشا نیز آخرین گل خود در لیگ برتر را در هفته دوم برابر فولاد ثبت کرده و امیدوارند در این بازی بتوانند بار دیگر جشن گل تیم خود را برپا کنند.