به گزارش افکارنیوز،

 در مورد شرایط تیمش بعد از شکست برابر داماش گیلان و کنار رفتن از جام حذفی گفت: تیم ما وضعیت بدی ندارد و خودمان را آماده بازی با استقلال می‌کنیم. در بازی با داماش هم بدشانس بودیم و به نظر من پنالتی حریف درست نبود. در یکی دو صحنه هم داور می‌توانست برای ما پنالتی بگیرد که این اتفاق رخ نداد. ما در این بازی غافلگیر شدیم، ولی مهم این است که به آینده فکر کنیم و تمرکزمان را روی بازی‌های لیگ بگذاریم.

وی با اشاره به بازی حساس تیمش برابر استقلال خاطر نشان کرد: ما در آستانه این بازی با مصدومیت چند بازیکن‌مان مواجه هستیم، ولی تلاش می‌کنیم بهترین نتیجه را بگیریم. استقلال تیم خوبی است و به دلیل شرایطی که دارد قطعاً برای برد به میدان می‌آید، ولی ما هم تیم دست و پا بسته‌ای نیستیم. ما در زمین خودمان بازی می‌کنیم و حتی دنبال گرفتن مساوی هم نیستیم. تنها هدف ما گرفتن سه امتیاز است.

مهاجم تیم فوتبال ماشین‌سازی با اشاره به احتمال گلزنی‌اش در این بازی تصریح کرد: برای من موفقیت تیم از همه چیز مهمتر است، ولی قطعاً تلاش می‌کنم بهترین عملکرد را داشته باشم. من قبلاً با پیراهن سایپا، فجر سپاسی و گسترش فولاد به استقلال گل زدم و امیدوارم در بازی فردا (دوشنبه) هم به این تیم گل بزنم.