به گزارش افکارنیوز،

بهتاش فریبا درباره آخرین شرایط آبی پوشان گفت: نظر شخصی من این است که در بازی های آخر استقلال پیشرفت تاکتیکی داشته است. شاید خوب نتیجه نگرفتیم و در بازی با ماشین سازی نتیجه مورد نظر را کسب نکردیم اما ما شانس های زیادی داشتیم و تیم در مسیر پیشرفت حرکت می کند و این موضوع کاملا مشخص است.

وی در ادامه درباره تعطیلات لیگ برتر تصریح کرد: تعطیلات به استقلال کمک می کند. زیرا بازیکنان در این مدت زیر نظر کادرفنی کارهای تاکتیکی انجام می دهند و مصدومان تیم هم اضافه می شوند و تیم در این فرصت یک دست خواهد شد.

عضو کمیته فنی و پیشکسوت باشگاه استقلال در بخش بعدی صحبت‌های خود اضافه کرد: استقلال تا نیم فصل 4 مسابقه پیش روی خود دارد. سه دیدار ابتدایی تیم تا روی کاغذ سخت نیست و برابر تیم های پایین جدول است و سپس به مصاف پدیده خواهیم رفت.

فریبا ادامه داد: استقلال توانایی دارد حداکثر امتیازات را از این 4 دیدار کسب کند اما شک نکنید استقلال می‌تواند به عنوان یک مدعی نیم فصل را به اتمام می رساند و برای ادامه مسابقات کاملا مدعی خواهد ماند.

پیشکسوت باشگاه استقلال در بخش پایانی صحبت های خود اضافه کرد: در نیم فصل استقلال می تواند خود را تقویت کند. شجاعیان، آقاخان و کریمی به تیم اضافه می شوند و در صورت صلاحدید کادرفنی بازیکنان خارجی نیز می توانند به تیم اضافه شوند. شفر در صحبت های خود به این موضوع اشاره کرده که استقلال در ارسال پاس نهایی موفق عمل نمی کند و من نیز با این صحبت او موافقم و عقیده دارم که استقلال با اضافه شدن بازیکنی مانند شجاعیان و یک هافبک بازیساز می تواند مهاجمان خود را به بهترین شکل تغذیه کند و مهاجمان می توانند عملکرد بهتری داشته باشند.

استقلال طی دو بازی اخیر یک شکست برابر سپاهان و یک تساوی مقابل ماشین سازی در کارنامه ثبت کرده است.