به گزارش افکارنیوز،

دیدار دو تیم پرسپولیس و پیکان در دیداری معوقه از هفته‌ی نهم رقابت‌های لیگ‌برتر در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند که در پایان این مسابقه این تیم پرسپولیس بود که با نتیجه 2 بر 1 بر حریف سرسخت خود غلبه کرد و سه امتیار حساس این بازی را به حساب خود واریز کرد.

ستاره‌ی پرسپولیس در این دیدار امیدعالیشاه بود که بالاخره بعد از مدتها توانست نمایشی از خود نشان بدهد که همواره از او انتظار می‌رفته است.

عالیشاه در این مسابقه موفق شد بارها و بارها از یار مستقیم خود عبور کرده و برای پرسپولیس ایجاد موقعیت بکند امری که برانکو را بیش از پیش به بازگشت امید به فرم ایده‌آل گذشته امیدوار کرد.

موردی که در این مسابقه بیش از پیش در مورد عالیشاه جلب توجه می‌کرد دهان خونی این بازیکن بود. در اواسط نیمه‌ی اول در برخوردی که با علی حمودی داشت دهان او دچار خونریزی شد و تا پایان مسابقه با دهان پر از خون که دائما توسط دستمال تمیز می‌شد به بازی ادامه داد و تحسین هواداران پرسپولیس را برانگیخت.

در روزهایی که پرسپولیس فشرده‌ترین برنامه‌ی تاریخ خود را سپری می‌کند و باید در لیگ برتر یکی پس از دیگری به مصاف تیمهای مدعی برود بازگشت امید عالیشاه به روزهای اوج خبر فوق‌العاده‌ای برای برانکو خواهد بود تا او بتواند با توجه به کمبود نفراتی که با آن دست و پنجه نرم می‌کند، پرسپولیس را بهتر از گذشته آماده‌ی رقابت با تیمهای متمول و مدعی در لیگ برتر کند.

از ابتدای فصل تاکنون عالیشاه نتوانسته بود عملکرد خوبی از خود نشان دهد که همین امر باعث شده بود شایعه‌ی جدایی این بازیکن در نیم فصل به گوش برسد. مخصوصا که در نیم فصل و در بخش تهاجمی بازیکنان بزرگی به تیم پرسپولیس اضافه خواهند شد و ترافیک در خط هافبک این تیم به اوج خود خواهد رسید و باید ببینیم عالشاه می‌تواند این فرم خوب خود را حفظ کرده و به عنوان یار ثابت پرسپولیس به میدان برود یا خیر.