به گزارش افکارنیوز،

مازیار ناظمی رئیس روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان روز دوشنبه بعد از جلسه مجمع باشگاه استقلال و صحبت های وزیر ورزش و جوانان درباره واگذاری استقلال و پرسپولیس مطلبی را در توییتر منتشر کرد.

ناظمی در این باره نوشت: مقدمات خصوصی شدن استقلال و پرسپولیس در سازمان خصوصی سازی آغاز شده و بعد از تایید هیات وزیران کار با سرعت و دقت پیش می‌رود.

صحبت های ناظمی البته به اینجا ختم نمی شود و نکته جالب صحبت های او رقم احتمالی مزایده این دو باشگاه است که رقم احتمالی ۵۰۰ میلیارد معرفی شده است.

در شرایطی رقم ۵۰۰ میلیارد تومان برای مزایده این دو باشگاه معرفی شده که سرخابی ها تقریبا هیچ محل درآمدی به جز اسپانسر روی پیراهن خود ندارند و رقم بدهی های این باشگاه ها نیز هنوز مشخص و نهایی نشده است.

در گذشته نیز رقم غیر کارشناسی که برای این دو باشگاه در نظر گرفته شد، باعث شد تا سرخابی ها یک فصل بحرانی را در لیگ چهاردهم سپری کنند و هر دو تیم روزهای بسیار سختی را در میانه جدول با تغییرات زیاد حامی مالی در جریان واگذاری داشتند و در نهایت نیز واگذاری انجام نشد و مجددا ممکن است این اتفاق باعث ضربه زدن به دو باشگاه شود.