به گزارش افکارنیوز،

محمد خرم‌الحسینی در مورد بازی تیمش برابر پرسپولیس گفت: ما بازی بسیار خوبی انجام دادیم. با اینکه تعدای از بازیکنان‌مان را در اختیار نداشتیم، اما برابر پرسپولیس عملکرد خوبی داشتیم و نباید در این بازی شکست می‌خوردیم. در طول 90 دقیقه فرصت‌های ما بیشتر از پرسپولیس بود و متأسفانه در دقیقه‌ای گل خوردیم که فرصتی برای جبران این گل باقی نمانده بود.

وی ادامه داد: این باخت عادلانه نبود و حداقل باید یک امتیاز می‌گرفتیم. پرسپولیس هم دیگر به تساوی راضی شده بود و در دقایق آخر روی یک ضربه ایستگاهی به گل رسید. ما هم در بازی با سپاهان و هم در بازی برابر پرسپولیس می‌توانستیم برنده باشیم، ولی واقعاً بدشانسی آوردیم و موقعیت‌های‌مان تبدیل به گل نشدند.

خرم‌الحسینی که در بازی با پرسپولیس یک موقعیت خوب را از دست داد، در این خصوص تصریح کرد: بعد از اینکه جلال حسینی را جا گذاشتم، فرصت خوبی داشتم تا گل مساوی را بزنم. ضربه‌ام را هم محکم زدم که متأسفانه بیرانوند توپ را گرفت، اگر تجربه بیرانوند نبود به پرسپولیس گل می‌زدم.

هافبک تیم فوتبال ماشین‌سازی تبریز در پایان اظهار داشت: ما تیم خوبی داریم و در این چند بازی غایبان زیادی داشتیم. اگر همه بازیکنان‌مان را داشته باشیم قطعاً نتایج بهتری خواهیم گرفت.