به گزارش افکارنیوز،

امیر عابدینی مدیرعامل اسبق تیم فوتبال پرسپولیس درباره خداحافظی سید جلال حسینی از تیم ملی اظهار کرد: حسینی در اوج خداحافظی کرد و به طور حتم عملکردش  در اذهان می ماند. سید جلال بازیکن با غیرتی است که درک بالایی از فوتبال دارد و بازی های لذت بخشی برای هواداران انجام داد. او هیچ وقت تیم ملی و پرسپولیس را تنها نگذاشت و همواره در خاطره ها می ماند.

او ادامه داد: مردم اسطوره های خود را دوست دارند و سید جلال هم در بین هواداران از ارج و قرب زیادی برخوردار است. حسینی تنها بازیکنی بود که به علت گل زدن از تیم ملی خط خورد و همین موضوع باعث شده که این بازیکن  در فوتبال ایران به در یادها بماند. 

حسادت کی روش را متوجه نمی شوم 

عابدینی درباره سکوت کی روش درقبال خداحافظی سید جلال حسینی گفت: من واقعا حسادت کی روش را نمی فهم. او در گذشته با مربیان داخلی فوتبال خوب نبود و اکنون هم با برانکو سر ناسازگاری دارد. البته منصوریان هم به واسطه نبی دبیر کل سابق ارتباط خوبی با کی روش داشت. زمانی که نبی دبیر کل بود رفتارهای کی روش را کنترل می کرد اما بعد از آن کی روش فهمید که اگر جواب دبیرکل را ندهد به ضررش تمام می شود. همچنین در دوره ای  سرمربی تیم ملی با اسدی جر و بحث می کرد و فدراسیون فوتبال مقتدرانه به اسدی گفت که کاری با کی روش نداشته باشد.  

جرم برانکو این است که با دست خالی پرسپولیس را نایب قهرمان کرد 

او ادامه داد: برانکو سرآمد مربیان خارجی است و او مربی کاربلد ، منضبط و حرفه ای است اما جرم برانکو این است که با دست خالی پرسپولیس را نایب قهرمان آسیا کرد و محبوبیتش در میان مردم باعث شده که کی روش از او خوشش نیاید و با او درگیر شود. به هر حال رفتار کی روش آن قدر نامناسب است که مردم با تیم ملی قهر کردند. متاسفانه فدراسیون فوتبال هم نمی تواند به خوبی رفتارهای کی روش را مدیریت کند.

پرداخت بدهی های سرخابی ها باید بر عهده فروشنده باشد 

عابدینی درباره عزم جدی وزارت ورزش و جوانان برای واگذاری سرخابی ها به بخش خصوصی اظهار کرد: به نظرم خصوصی سازی سرخابی ها به نفع این 2 باشگاه است در صورتی که این اتفاق رخ بدهد. همچنین زمانی  500 میلیارد تومان قیمت پایه واگذاری سرخابی ها به بخش خصوصی مناسب است به شرطی  که پرداخت بدهی ها و مالیات  بر عهده فروشنده باشد و از مبلغ اعلام شده کسر شود. اگر پرداخت بدهی ها برعهده خریدار باشد به طور حتم واگذاری باشگاه های استقلال وپرسپولیس به بخش خصوصی صورت نمی گیرد. دولت باید بدهی ها را تسویه حساب کند و بعد این 2 باشگاه را به بخش خصوصی واگذار کند.

او درباره شرکت پیشکسوتان پرسپولیس یکی از متقاضیان خرید این باشگاه است، گفت: با توجه به اینکه مردم هزینه های شرکت پیشکسوتان پرسپولیس پولش را می دهند به نظرم این شرکت توانایی خرید پرسپولیس را دارد.

بخش خصوصی بدون حمایت دولت با مشکل مواجه می شود 

عابدینی درباره اینکه ارزیابی اش از خصوصی سازی سرخابی ها تصریح کرد: اگر قرار باشد سهام این 2 باشگاه به صورت صددرصد به بخش خصوصی واگذار شود و دولت هیچ گونه حمایتی نکند در آن صورت فعالیت بخش خصوصی با مشکل مواجه می شود.

تاج طبق قانون عام باید از فدراسیون فوتبال کنار می رفت 

مدیرعامل اسبق تیم فوتبال پرسپولیس درباره اینکه تاج از طریق استفاده از ماده 60 ایثارگری در فدراسیون فوتبال ماندگار شد، گفت:  تاج از طریق استفاده از قانون خاص در فدراسیون فوتبال مانده است در حالی که طبق قانون عام باید کنار می رفت. تاج در فدراسیون فوتبال است اما به طور عملی  در صندلی ریاست قرار نگرفت. به هر حال مردم دوست ندارند که تاج در فدراسیون فوتبال باقی بماند.

او درباره اینکه گفته می شود گرشاسبی مدیرعامل پرسپولیس در سمتش باقی می ماند، گفت: به هر حال گرشاسبی هم باید به قانون بازنشستگی احترام بگذارد اما هواداران از عملکرد او رضایت دارند و به نظر می رسد او در سمتش باقی می ماند.