به گزارش افکارنیوز،

عیسی گل محمدی سرپرست اسبق تیم ملی بوکس، درباره آخرین وضعیت بوکس بیان کرد: ثوری رئیس فدراسیون بوکس پیش از انتخابات ریاست بوکس قول هایی را مطرح کرده بود. از جمله این قول ها باید به  موجودی 11 میلیارد تومانی حساب فدراسیون بوکس اشاره کرد. او اعلام کرد که این مبلغ پس از ریاست در حساب فدراسیون موجود خواهد بود. علاوه بر این قول اعلام کرد  که تمام بازیکنان ملی پوش و مربیان حقوق بگیر خواهند شد و  تیم در اعزام ها در هتل های 5 ستاره اقامت داشته باشند. سوال من از ثوری این است که چرا به وعده های خود عمل نکرده است. اگر او دروغ گفته است باید نماینده وزیر ورزش و جوانان این مساله را پی گیری کند.

او درباره نحوه داروری ها گفت: نحوه داوری مسابقات  نونهالان سیستان و بلوچستان  به قدری ضعیف بوده است که مربیان نسبت به عملکرد داوران اعتراض کردند. همچنین مسابقاتی که فدراسیون برای رده های نوجوانان و جوانان و بزرگسالان برگزار می کند هیچ خروجی نخواهد داشت.  چنانچه در قهرمانی کشور نوجوانان رده سنی آن ها به گونه ای است که تا 20 روز دیگر که سال میلادی تغییر می کند رده سنی آن ها تغییر و به رده جوانان ارتقا خواهند یافت.

 گل محمدی افزود: در ایران خوشبختانه دارای داورهای خوب و با تجربه ای همچون بردبار هستیم، اما متاسفانه فدراسیون به آن ها پول نمی دهد و  در نتیجه آن ها در مسابقات حضور پیدا نمی کنند.  فدراسیون مجبور است که از داور های درجه 2 و 3 استفاده کند و عملکرد ضعیف آن ها باعث اعتراض مربیان شود.

 او افزود: اگر فدراسیون بتواند در مسابقه بین المللی چابهار از تیم های برجسته دنیا دعوت کند،  مسابقه از سطح کیفی خوبی برخوردار خواهد بود، اما اگر قرار است از کشور هایی که از بوکس چیزی نمی دانند دعوت شود فقط پول بیت المال هدر می شود.  برای جذب  تیم های بوکس به این مسابقه باید جایزه خوبی  گذاشته شود.