به گزارش افکارنیوز،

دغدغه اصلی کارلوس کی روش، مصدومیت بازیکنان تاثرگذار تیم ملی (پژمان منتظری، مرتضی پورعلی گنجی، سعید عزت اللهی، علیرضا جهانبخش) بود، اما خبر خوش برای فوتبالدوستان  ایرانی و کادرفنی، رفع مصدومیت آنها تا شروع بازی های جام ملت ها است و به طور قطع مرد پرتغالی تیم ملی می تواند از آنها در ترکیب خود استفاده کند.

درحال حاضر منتظری و جهانبخش شروع به تمرین کرده اند و خبرهای رسیده حاکی از آن است که عزت اللهی، هافبک باشگاه ردینگ انگلیس هم تا چند روز دیگر تمرینات را آغاز می کند تا برای بازی های لیگ چمپیونشیپ ( لیگ دسته اول انگلیس ) آماده شود. 

البته مصدومیت پورعلی گنجی شدیدتر از این بازیکان بود، اما مصدومیت این بازیکن هم تا زمان اردوی پایانی تیم ملی و بازی های جام ملت های آسیا رفع خواهد شد تا در تیم ملی زوج او و مجید حسینی تشکیل شود. کی روش روی این ۴ بازیکن جوان که در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه عملکرد خوبی داشتند، حساب ویژه ای باز کرده و امیدوار است تا در جام ملت ها از آنها استفاده کند.

تیم ملی فوتبال کشورمان در جام ملت های آسیا شانس زیادی برای قهرمانی دارد و در گروه D با تیم های یمن، ویتنام و عراق همگروه است.