به گزارش افکارنیوز،

پیشکسوتان باشگاه پرسپولیس به صورت خودجوش از جدایی بازیکنان این تیم در ابتدای فصل شاکی و ناراحت بودند، چه رسد به اینکه فرشاد احمدزاده به عنوان یکی از جداشده‌ها بگوید پیشکسوتان حق ندارند در مورد بازیکنان تیم نظر بدهند! بهروز رهبری‌فرد در این مورد به ما گفت: «نمی‌دانم واقعاً چه دلیلی داشت که چنین بازیکنی اصلاً به پرسپولیس بیاید. کسی که نمی‌داند اولین اصل در مکتب پرسپولیس، احترام به پیشکسوتان است. کسی که با وجود همه ایرادات فنی، سه سال مورد حمایت پیشکسوتان قرار گرفت، حالا به دنبال آن است تا به قدیمی‌های پرسپولیس توهین کند.» 
او اضافه کرد: «این آقا وقتی خیلی کودک بود، پیشکسوتان مدام جام می‌گرفتند و کاری کردند تا پیراهن پرسپولیس گران شود. از بس که بازیکنی وجود نداشت و مدیریت اشتباه می‌کرد، یکی مثل این آقا به پرسپولیس آمد و چهره شد! حالا این‌طور برای ما کری می‌خواند و پیشکسوتان را مسخره می‌کند. به او می‌گویم اندازه این حرف‌ها نیستی که قدیمی‌های پرسپولیس جوابت را بدهند، همان بهتر که در لهستان با شلوارک گشت بزنی و برای اینستاگرامت عکس بیندازی! اگر امروز در باشگاه، یک پیشکسوت همه‌کاره بود، جواب این بازیکن را می‌داد، اما نباید انتظاری از مصطفی قنبرپور داشت، چون او کلاً ۳۰ دقیقه برای پرسپولیس بازی کرده و اشتباهی سرپرست تیم شده است!» 
رهبری‌فرد در ادامه به حمایت از حفظ گرشاسبی پرداخت و گفت: «من اصلاً کاری ندارم که گرشاسبی مدیرعامل خوبی بوده یا بدی، فقط می‌گویم ایجاد تغییرات نیاز به زمان دارد. همین‌طوری نیست که بیاییم و یک نفر را به عنوان مدیرعامل باشگاه معرفی کنیم و بگوییم این‌ها که تا امروز سر کار بودند، بروند و فلان آدم بیاید.» 
کاپیتان پیشین باشگاه پرسپولیس اضافه کرد: «روزی که گرشاسبی مدیرعامل باشگاه پرسپولیس شد، خودم جزو دسته‌ای بودم که می‌گفتم این اتفاق نباید رخ می‌داد. وقتی مدیران مهمی، چون امیر عابدینی را داریم، چرا باید به سراغ کسی خارج از خانواده پرسپولیس برویم؟ اما دیدم انصافاً خوب کار می‌کند. نمی‌دانم قانون در مورد مدیران بازنشسته چه می‌گوید، اما کاش حداقل ضرب‌الاجل تعیین نمی‌کردند و اجازه می‌دادند کار‌ها به صورت کامل پیش می‌رفت و در بهترین زمان ممکن، وقتی باشگاه آرامش دارد و وضعیت بهتری را تجربه می‌کند، تغییرات را انجام می‌دادند.» 
رهبری‌فرد در نهایت گفت: «درست در زمان بازی با سپاهان، همه یادشان افتاد که باید گرشاسبی را عوض کنند! اینکه نمی‌شود. چطور آن موقع که باشگاه تعطیل بود، به فکر چنین قوانینی نمی‌افتادند؟ باز هم تأکیدم روی این موضوع است که نمی‌خواهم از گرشاسبی برای ماندن در این باشگاه حمایت کنم بلکه می‌گویم باشگاه باید فعالیت‌هایش را ادامه بدهد و در بهترین زمان ممکن، گرشاسبی را کنار بگذارند و نفر بعدی را بیاورند. باشگاه نیاز به آرامش دارد.»