به گزارش افکارنیوز،

کمال و کی‌روش از ابتدای بازی با هم درگیری لفظی داشتند  و کمال بعد از بازی گفت: مهاجم خارجی سپاهان از ابتدای مسابقه به او فحاشی می‌کرد. در یک صحنه کامیابی‌نیا به فغانی گفت: چرا استنلی را به خاطر فحاشی‌اش اخراج نمی‌کند که داور بازی در جوابش گفته بود: «من هنوز نشنیده‌ام. نمی‌توانم روی حرف تو، بازیکن حریف را اخراج کنم.» 

فغانی گزارش خود را درباره اتفاقات بازی سپاهان و پرسپولیس به کمیته داوران داده است. داور بازی به جزئیات و دلایل اخراج این دو بازیکن به صورت کامل اشاره کرده و در گزارش خود تأکید داشت این دو مقابل او به یکدیگر فحاشی کرده‌اند. با توجه به گزارش ارائه شده و همین‌طور رفتن یک نسخه از آن به کمیته انضباطی برای رسیدگی به اتفاقات این مسابقه، از فدراسیون شایعه محرومیت احتمالی کمال و کی‌روش استنلی به گوش می‌رسد. در قانون هم تأکید شده اگر دو بازیکن در زمین مسابقه علیه هم از الفاظ رکیک استفاده کنند، با محرومیت مواجه خواهند شد. به همین خاطر اگر کمیته انضباطی بخواهد سختگیرانه در این زمینه عمل کند کمال کامیابی‌نیا و کی‌روش با محرومیت حداقل یک جلسه‌ای روبه‌رو خواهند شد. فغانی دیروز هم به مسئولان فدراسیون توضیح داد با گوش خود و به وضوح فحاشی این دو بازیکن به یکدیگر را شنید. از آنجا که کی‌روش فارسی بلد نیست، کمال هم به انگلیسی به این بازیکن پاسخ داده است.

البته با توجه به حساسیت‌های بازی و اتفاقات رخ داده شاید فدراسیون فوتبال و کمیته انضباطی بخواهند مانع ایجاد جنجال‌های تازه شوند. این اتفاق بار‌ها در فوتبال ایران تکرار شده است. در این طور مواقع معمولاً به توبیخ بسنده می‌شود و باید دید این بار کمیته انضباطی چه می‌کند؟ آیا سفت و سخت در این زمینه برخورد خواهد کرد یا با یک تذکر سر و ته قضیه را هم می‌آورد؟