به گزارش افکارنیوز،

پس از عملکرد ضعیف مهدی طارمی در باشگاه الغرافه قطر و  نا رضایتی مسئولان این باشگاه از مهاجم ایرانی، برخی خبرها از احتمال حضور در ایران و پیوستن به پرسپولیس و تراکتورسازی خبر داده بودند.

در روزهای گذشته، خبرهایی مبنی بر مذاکرات باشگاه پرسپولیس و مهدی طارمی شنیده می شد که یک منبع آگاه در این باشگاه در گفت و گو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان بیان کرد، تاکنون هیچ مذاکره ای با مهدی طارمی نداشتیم و پس از بازی با پارس جنوبی جم مذاکرات را با بازیکنان مورد نظر برانکو و سرمربی تیم انجام می دهیم.

گفتنی است، پس از محرومیت پرسپولیس از سوی فیفا و ... به دلیل مهدی طارمی و مدیران وقت باشگاه، این بازیکن مورد غضب هواداران پرسپولیس قرار گرفت و بعید است، کادرفنی پرسپولیس و برانکو موافق با حضور این بازیکن در تیم سرخپوشان پایتخت شوند.

البته به جز پرسپولیس، باشگاه تراکتورسازی تبریز هم به شدت دنبال جذب این بازیکن است تا با جدایی آنتونی استوکس و لی اروین بتواند در خط حمله بازیکن زهرداری داشته باشد. طارمی هم اکنون در تهران است و در ساختمان پک با 4 بازیکن دیگر و مربیان تیم ملی تمرین می کند تا آماده حضور در اردوی قطر و دیدار دوستانه با فلسطین، لبنان و قطر شود.

مهاجم  26 ساله بوشهری فوتبال ایران سابقه بازی در تیم های شاهین بوشهر، ایرانجوان بوشهر و پرسپولیس را دارد و مدتی است برای الغرافه قطر بازی می کند. البته پرسپولیسی ها تاکنون پیشنهادی به این بازکن ندادند اما برانکو با حضور دوباره او در تیم سرخپوشان موافقت کرده و باید دید در پایان چه اتفاقی رخ خواهد داد.