به گزارش افکارنیوز،

کارلوس کی روش سرمربی پرتغالی تیم ملی جدیدترین فهرست تیم ملی برای حضور در اردوی قطر را اعلام کرده و بر این اساس ساعت 10 صبح بازیکنان دعوت شده به اردو باید خود را به کادر تیم ملی معرفی کنند.

یکی از نکات جالب توجه لیست اعلام شده، غیبت رشید مظاهری سنگربان تیم فوتبال ذوب آهن است. مظاهری در جام جهانی به همراه بیرانوند و عابدزاده در فهرست 23 نفره تیم ملی حضور داشت ولی حالا نامی از او در میان دعوت شده ها دیده نمی شود و به جای او نیازمند در کنار سیدحسین حسینی و علیرضا بیرانوند به عنوان سه دروازه بان برای حضور در اردوی آماده سازی قطر فراخوانده شده اند.

غیبت امیر عابدزاده که از معدود لژیونرهای فوتبال ایران به شمار می رود را می توان به ادامه حضور او در رقابت های باشگاهی نسبت داد؛ در نظر گرفتن این موضوع و توضیحاتی که همراه با انتشار فهرست نهایی تیم ملی ارائه شده، شاید این موضوع را به ذهن متبادر سازد که کی روش دیگر نظری روی رشید مظاهری برای ادامه حضور در تیم ملی ندارد و البته حالا باید منتظر بمانیم و ببینیم تا تاریخ 5 دی ماه که قرار است، لیست 23 نفره اعلام شود، چه تغییراتی در تفکرات کی روش ایجاد خواهد شد.