به گزارش افکارنیوز،

استقلال در تعطیلات است، اما اخبار خوشی از آن به گوش هواداران می‌رسد. یکی از این موارد، احتمال جذب سرور جپاروف است. اتفاقی که اگر رخ بدهد، قطعاً قدرت خط میانی آبی‌پوشان را افزایش خواهد داد. دیروز در مورد شرایط تیم و حواشی آن با بیژن طاهری همکلام شدیم.
* به نظر می‌رسد حضور سرور جپاروف در استقلال قطعی شده و این بازیکن دوباره به جمع آبی‌پوشان بازمی‌گردد. به نظر شما بازگشت سرور چقدر کمک‌حال استقلال می‌شود؟
سرور فصل قبل در موفقیت تیم ما نقش کلیدی داشت و علاوه بر جمع و جور کردن میانه زمین، توپ‌های خیلی خوبی هم برای مهاجمان ما ساخت. تجربه جپاروف خیلی کمک‌حال ما شد. او دو بار مرد سال فوتبال آسیا شده و قطعاً آقای شفر برای استفاده از او نقشه‌های خاصی دارد. اگر آقای شفر تصمیم به بازگشت سرور گرفته باشد حضور او کمک‌مان می‌کند. ما در این فصل چند مهاجم خوب از دست دادیم و هماهنگ شدن نفرات جدید و مهاجمان جوان با کل تیم زمان زیادی برد، اما حالا در نیم‌فصل دوم هم جوانان ما باتجربه‌تر شده‌اند و هم اینکه نفرات باتجربه‌ای مثل جپاروف آن‌ها را تغذیه می‌کند. نیم‌فصل دوم مال استقلال است و این مسئله را با چشمان خود شاهد خواهید بود.
* در مقطعی از نیم‌فصل اول مصاحبه‌های بعضی پیشکسوتان شما را حسابی دلگیر کرده بود.
دلگیر نیستم. با خیلی از قدیمی‌ها نان و نمک خورده‌ام. هرکس بخواهد کمک کند با جان و دل می‌پذیریم و به انتقاداتش گوش می‌دهیم، ولی به شرطی که مشکل شخصی با کسی نداشته باشد. متأسفانه باید بگویم بعضی از پیشکسوتان استقلال هم با من و هم با استقلال مشکل شخصی دارند! این پست و مقام‌ها که همیشگی نیست. بالاخره یک روز من هم می‌روم و نوبت به پست گرفتن بقیه می‌رسد. در آن زمان شما ببینید من یک کلمه علیه همبازیانم حرف می‌زنم یا نه! همین الان سرچ کنید و ببینید هرگز از کسی در استقلال انتقاد کرده‌ام؟ من آن زمان که در استقلال نبودم هم برای این تیم آرزوی موفقیت می‌کردم، ولی متأسفانه حالا بعضی از افرادی که با هم نان و نمک خورده‌ایم علناً اسم می‌آورند و مغرضانه برخورد می‌کنند.
* به نظرتان اگر حجازی و پورحیدری زنده بودند، می‌توانستند عامل وحدت قدیمی‌ها شوند؟
بله می‌توانستند. البته الان آقای علی جباری در مجموعه هستند و خیلی مواقع کمک‌حال‌مان می‌شوند، ولی اگر منصورخان و ناصرخان زنده بودند قطعاً می‌توانستند در راه تحکیم وحدت قدیمی‌ها گام بردارند.