به گزارش افکارنیوز،

سعید آذری در خصوص شرایط این روز‌های تیم فوتبال ذوب‌آهناظهارداشت: مدتی تمرینات ما تعطیل بود، اما چند روزی است که دوباره تمرینات را آغاز کردیم و می‌خواهیم آمادگی جسمانی بازیکنان را به شرایط ایده‌آل برسانیم. همه تمرینات ما فعلا در اصفهان است، ولی در این تعطیلات لیگ احتمالا ۲-۳ بازی تدارکاتی برگزار می‌کنیم که احتمالا این بازی‌ها در تهران خواهد بود. فعلا قصد داریم در اصفهان بمانیم، اما ممکن است یک اردو هم در برنامه داشته باشیم.

وی در مورد میزبانی ذوب‌آهن از تیم‌های عربستانی در فصل جدید لیگ قهرمانان آسیا گفت: ما نامه‌ای به کنفدراسیون فوتبال آسیا برای انتخاب ورزشگاه بی‌طرف برای میزبانی از تیم‌های عربستانی زدیم و کربلا را به عنوان میزبان خود مشخص کردیم تا در عراق میزبان تیم‌های عربستانی باشیم. امیدوارم به یاری امام حسین (ع) از پلی‌آف صعود کنیم تا بتوانیم در شهر کربلا و در جوار این حرم از تیم‌های عربستانی میزبانی کنیم.

مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن در مورد آخرین وضعیت نقل‌وانتقالات تیم فوتبال این باشگاه تصریح کرد: در مورد نقل‌وانتقالات با منصوریان جلسه مفصلی داشتیم و در نهایت به این نتیجه رسیدیم که به یک مهاجم هدف نیاز داریم. ما به تمام نیروهای خود نیاز داریم و فقط این احتمال وجود دارد که یک بازیکن از جمع ما جدا شود.

آذری در مورد اینکه شنیده می‌شود قرار است گادوین منشا از پرسپولیس با رشید مظاهری از ذوب‌آهن معاوضه شود گفت: اصلا چنین چیزی صحت ندارد و ما به رشید مظاهری و محمدباقر صادقی اعتقاد داریم و روی این دو دورازه‌بان حساب ویژه‌ای باز کردیم، چون آنها جزو بهترین‌های ایران هستند.

وی در مورد جذب بازیکن خارجی برای تیم فوتبال ذوب آهن خاطرنشان کرد: من همیشه با وسواس بازیکن می‌گیرم و طوری قرارداد نمی‌بندم که بازیکن خارجی سربار باشگاه باشد. سرمربی ابتدا بررسی می‌کند و تاکنون منصوریان ۴۵ ساعت فیلم بازیکن خارجی دیده و در این ویدئو‌ها هم تمرینات و هم بازی‌های رسمی آنها را مشاهده کرده است به محض اینکه منصوریان به جمع بندی برسد و اسامی مدنظرش را برای بازیکن خارجی به ما معرفی کند، ما طبق آیین نامه‌ای که برای جذب بازیکن خارجی در باشگاه خود داریم نسبت به جذب این بازیکنان اقدام می‌کنیم.

مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن در مورد اینکه بازی‌های تدارکاتی این تیم با چه تیم‌هایی است اظهار داشت: ما ابتدا قرار است با چند تیم دست دومی بازی کنیم، چون تیم ما هنوز کاملا آماده نیست و باید از فشار کم تیم را به شرایط ایده‌آل برسانیم. پس از آن با تیم‌های لیگ یکی و احتمالا بعد از آن هم با تیم‌های لیگ برتری بازی‌های تدارکاتی داریم تا تیم را به خوبی برای نیم فصل دوم آماده کنیم.

آذری در پایان در مورد اینکه گفته می‌شود او و باشگاه ذوب‌آهن به استقلال راحت‌تر از پرسپولیس بازیکن می‌دهند خاطرنشان کرد: اصلا این طور نیست و برای ما آبی و قرمز فرقی ندارد ما به باشگاهی بازیکن می‌دهیم که نظام پرداختی آنها مشکلی نداشته باشد تا ما بتوانیم به راحتی پول خود را بگیریم. ما براساس نیاز‌ها و پارامتر‌ها بازیکن را آزاد و جذب می‌کنیم. این موضوعی که شما می‌گویید اصلا صحت ندارد. اگر قرار بر فروش بازیکنی باشد آن را در هیئت مدیره مطرح و بعد جمع‌بندی و تصمیم گیری می‌کنیم. اولویت ما ذوب‌آهن است و استقلال و پرسپولیس برای ما تفاوتی ندارد.