به گزارش افکارنیوز،

با شکست 1-2 برابر لسترسیتی، فاصله منچسترسیتی با لیورپول به هفت امتیاز رسیده و آنها به رده سوم سقوط کردند اما گواردیولا تاکید کرد برای فرار از این شرایط او باید راه حلی پیدا کند.

گواردیولا گفت: "لسترسیتی لایق کسب پیروزی بود. لیورپول در بازی های اخیر خود پیروز شده اما این اتفاق برای ما رخ نداده و همین اتفاق باعث افزایش فاصله شده است. در فصل گذشته ما بسیار باثبات بودیم اما این فصل به ویژه لیورپول و تاتنهام خیلی خوب هستند.

فصل قبل ما به اندازه کافی برای قهرمان امتیاز کسب کردیم اما حالا مشکل اینجاست که تعداد مدعیان زیاد بوده و در این لحظه بهتر از ما هستند.

این بازی نیز مانند دیدار با کریستال پالاس بود. ما ابتدا به گل رسیدیم و بعد دروازه ما باز شده و در ادامه هر چه تلاش کردیم نتوانستیم به گل برتری برسیم. زمانی که جلو افتادیم قدرت کافی برای زدن گل بعدی را نداشتیم و آنها یک گل فوق العاده را به ثمر رساندند.

من باید تلاش کرده و یک راه حل پیدا کنم. فرناندینیو بازی نمی کند و او مصدوم شده است. اگرچه گوندوغان خوب بازی کرد اما ما بازیکنی مانند فرناندینیو را در پست او نداریم و ما باید در مورد چگونگی حل این مشکل فکر کنیم."