به گزارش افکارنیوز،

 ناصر محمدخانی یکی از بهترین مهاجمان تاریخ پرسپولیس دقایقی پاسخگوی ما بود و از پرسپولیس تا خرید‌های جدید با ما صحبت کرد. 
* در تمرین پیشکسوتان حاضر نمی‌شوید؟
چرا به شکل مرتب در تمرینات حضور دارم، اما به دلیل مریضی سختی که داشتم فقط نظاره‌گر تمرین بودم. 
* جریان پول گرفتن از تیم بازنده و... در بازی‌های دستگرمی تیم پیشکسوتان چیست؟
تیم برنده جایزه نقدی می‌گیرد که این پول‌ها هم توسط علی آقا به تیم برنده داده می‌شود. این جور کار‌ها و کری‌هایی که پیش می‌آید انگیزه بازیکنان را بیشتر می‌کند. 
* چه تیمی در بین تیم‌های پیشکسوت بهتر است و به قولی حریف می‌طلبد؟!
تیم‌ها که در رده‌های سنی مختلف با هم بازی می‌کنند، اما تیم ما از همه بهتر است تیمی که من و محمد پنجی و درخشان و خوراکچی و سلطانی و چند تن از جوان‌ها در آن هستیم بهترین تیم است و حریف می‌طلبد. 
* در مورد اختلاف بین علی آقا و رهبری‌فرد پا پیش نمی‌گذارید؟
علی آقا که معمولاً جواب مصاحبه‌ها را نمی‌دهد. رهبری‌فرد هم سال‌ها شاگرد علی آقا بوده و من فکر نمی‌کنم کدورت چندانی وجود داشته باشد، اما اگر لازم شود حتماً چند پیشکسوت پیش‌قدم شده و ناراحتی به وجود آمده را برطرف خواهند کرد. 
* در مورد بازیکنانی که برانکو برای تقویت تیم آن‌ها را جذب کرده چه نظری دارید؟
بازیکنان خوبی جذب شده‌اند که قطعاً بنیه تیم و نیمکت پرسپولیس را بسیار قوی می‌سازند، اما از آنجا که پرسپولیس درگیر سه جام خواهد بود و دو فصل است که بازیکنی جذب نکرده حتماً به بازیکنان زیادی نیاز دارد. 
* بازیکن خارجی هم لازم است؟
پول تزریق شود شرایط پرسپولیس بسیار خوب خواهد شد. جذب بازیکن خارجی خیلی به پرسپولیس در آسیا کمک می‌کند و حتماً باشگاه باید در این زمینه با برانکو همکاری لازم را داشته باشد. 
* پرسپولیس این فصل قادر به کسب عنوان قهرمانی در آسیا هست؟
دوره قبل بهترین فرصت برای قهرمانی پرسپولیس بود که از دست رفت، اما با این وجود اگر پرسپولیس در امر نقل و انتقالات خوب و موفق کار کند حتماً قادر به کسب عنوان قهرمانی خواهد بود. 
* در مورد برگشتن طارمی به پرسپولیس چه نظری دارید؟
مهدی طارمی بازیکن خیلی خوبی است و حتماً به درد پرسپولیس می‌خورد. بار قبل هم مقصر اصلی مدیریت وقت باشگاه بود و هواداران باید طارمی را ببخشند و اگر قرار به بازگشت این بازیکن شد مانع نشوند. گذشت از بزرگان است و حتماً بازگشت طارمی به خیر و صلاح پرسپولیس خواهد بود. 
* قوچان‌نژاد به درد پرسپولیس می‌خورد؟
حضور این بازیکن در پرسپولیس منتفی شد. به نظرم شرایط سنی این بازیکن به گونه‌ای بود که به درد پرسپولیس نمی‌خورد. از قدیم هم این طوری بود که بازیکن بالای ۳۰ سال معمولاً جذب پرسپولیس نمی‌شد و اگر خود ما هم در زمان حضورمان در سن بالای سی سال در پرسپولیس بازی کردیم به این دلیل بود که از سن جوانی در این تیم بودیم و در تیم پرسپولیس جا افتاده بودیم. 
* در مورد محرومیت برانکو چه نظری دارید؟
شرایط داوری‌ها موجب می‌شود که مربی جنتلمنی مانند برانکو هم ناراحت شود و اعتراض کند. محرومیت برانکو درست نبود با این وجود مشکلی به وجود نمی‌آید و پرسپولیس حتماً از سد پدیده در ورزشگاه آزادی می‌گذرد. 
* حضور بازیکنان جدید به هارمونی تیم لطمه نمی‌زند؟
نه، با هنر برانکو حتماً بازیکنان به گونه‌ای استفاده می‌شوند که بیشترین بازدهی را داشته باشند. 
* آخرین سؤال هم در مورد تیم ملی و نمایشش در جام ملت‌هاست، چه شرایطی را برای تیم ملی متصورید؟
تیم ایران همه ابزار‌های لازم برای قهرمانی را دارد و حتماً می‌تواند قهرمان شود.