به گزارش افکارنیوز،

زنوزی مالک باشگاه تراکتورسازی روز گذشته با جذب "کوین کنستانت" پروژه کهکشانی نقل و انتقالاتی خود را آغاز کرد و قرار بمب‌های بعدی نقل و انتقالات زمستانی را در تبریز منفجر کند.

گادوین منشا مهاجم پرسپولیس که در لیست مازاد برانکو قرار دارد مدنظر تراکتورسازان قرار گرفته است و سرخپوشان تبریزی قصد دارند با به خدمت گرفتن این بازیکن جای خالی "اروین" را پر کنند.

مهمترین دغدغه تراکتورسازی‌ها بابت خط حمله با بازگشت آنتونی استوکس رفع شد، اما آن‌ها به دنبال تعیین تکلیف لی اروین دیگر مهاجم ناراضی خود هستند. مسئولان تراکتورسازی به اروین تا ۱۶ دی ماه فرصت دادند تا به تبریز بازگردد، اما به نظر می‌رسد مذاکرات بین طرفین به بن بست خورده است و باید داستان اروین را در تراکتورسازی تمام شده بدانیم.

با توجه به اینکه تراکتورسازی‌ها به دنبال تقویت خط حمله خود در نیم فصل دوم لیگ برتر هستند از گادوین منشا به عنوان یکی از جانشین‌های احتمالی اروین یاد می‌شود.

با توجه به اینکه گادوین منشا با پرسپولیس قرارداد دارد بنابراین باشگاه خواهان این بازیکن باید رضایت نامه اش را از سرخپوشان پایتخت بگیرد و مبلغ قرارداد منشا بالا است و هر تیمی از پس تامین این مبلغ برنمی آید، اما مالک متمول تراکتورسازی مشکلی برای این موضوع ندارد و به راحتی می‌تواند با منشا قرارداد ببندد.

البته باشگاه پرسپولیس اعلام کرده است که گادوین منشا را به رقیبان خود در جدول رده بندی از جمله استقلال، سپاهان و تراکتورسازی نمی‌دهد.

باشگاه تراکتورسازی هنوز درباره جذب منشا واکنشی نشان نداده است تا صحت و سقم این موضوع مشخص شود.