به گزارش افکارنیوز،

جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ امارات در حالی از امروز (شنبه) آغاز می‌شود که تیم ملی فوتبال ایران در گروه D. جام ملت‌ها باید با یمن، ویتنام و عراق رقابت کند.

رسانه هندی "هفته" با انتشار گزارشی به جام ملت‌های ۲۰۱۹ پرداخت و از هند به عنوان یک تیم فوتبالی در میان غول‌های آسیا نام برد. این رسانه درباره تیم‌های مطرح آسیا توضیحاتی نوشت و درباره یوز‌های ایرانی (لقب تیم ملی فوتبال ایران) نوشت: در صدر رنکینگ فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا) در آسیا نام ایران به چشم می‌خورد. شاگردان کی روش در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه عملکرد خوبی داشتند و پس از اینکه مقابل پرتغال به تساوی یک - یک رسیدند، امید زیادی به قهرمانی دارند.

این رسانه در ادامه نوشت: پس از اینکه شاگردان کی روش در جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۵ استرالیا حذف شدند، اکنون مورد احترام فوتبال‎‌دوستان و کارشناسان قرار گرفتند و امید اول قهرمانی محسوب می‌شوند. تیم ملی ایران در ۱۰ بازی دوستانه و رسمی گذشته خود تنها یک بار مقابل اسپانیا متحمل شکست شد و ایرانی ها با حضور کی روش تغییر زیادی در بخش دفاعی کرده است و شکست ناپذیر هستند.

رسانه هندی در ادامه در مورد استرالیا، ژاپن، کره جنوبی و ... گزارشی نوشت و در پایان به بازیکنان غایب اشاره‌ای کرد:

  • شینجی اواکازاکی، شینجی کاگاوا و آرون موی ستاره‌هایی از ژاپن و استرالیا هستند که به دلیل مصدومیت مسابقات جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ را از دست داده اند. رقابت‌های جام ملت‌ها با حضور ۲۴ تیم از امروز (شنبه) آغاز می‌شود و امیدواریم تیم ملی فوتبال ایران بتواند با هدایت کی روش طلسم ۴۳ را بشکند و بر بام فوتبال آسیا قرار بگیرد.