به گزارش افکارنیوز،

محمد عماد در خصوص عملکرد تیم ملی فوتبال عراق در دیدار با ویتنام گفت: بازی های نخست هر تیم در یک تورنمنت همیشه سخت است. نمی توان روی آنها حساب ویژه ای باز کرد و باید بازی به بازی پیش رفت. مهم تر این است که دقت بازیکنان در بازی های بعدی به حداکثر برسد.

خبرنگار شبکه تلویزیونی آی پی عراق درباره تقابل ایران و عراق در مرحله گروهی این تورنمنت افزود: قطعا بازی خیلی سختی در انتظار عراق است. ایران بهترین تیم آسیاست و قدرت بالای بازیکنان این تیم باعث شده تا چندسال متوالی حرف اول فوتبال در آسیا را بزنند.

وی تصریح کرد: اما احساسم می گوید ما مقابل ایران شکست نمی خوریم و بازی عراق و ایران با تساوی یک - یک به پایان می رسد. البته باید بگویم ایران قطعا بیشترین شانس را برای قهرمانی دارد و حقش است پس از نزدیک به یک دهه روی سکوی نخست قرار بگیرد.

محمد عماد در پایان خاطرنشان کرد: ایران بازیکنان خیلی خوبی دارد که می تواند این تیم را تا فینال ببرد. لیگ برتر ایران بازیکنانی نظیر بشار رسن و طارق همام را در خود گنجانده است که هر دو نفر آنها شرایط خیلی خوبی دارند. ضمن اینکه بازیکنانی نظیر جهانبخش و سامان قدوس فوق العاده هستند و مجموعه بازیکنان خوبی که در تیم ملی ایران حضور دارند می توانند به کمکشان بیاید.