به گزارش افکارنیوز،

سامان نریمان‌جهان در خصوص دیدار تیم‌های فوتبال پیکان و استقلال در هفته شانزدهم لیگ برتر اظهار داشت: اولین بازی نیم فصل دوم ما با استقلال است و هر دو تیم‌ دوست دارند خوب ظاهر شوند. از این رو بازی با استقلال جالب خواهد شد.

وی ادامه داد: تیم ما تغییراتی کرده و با توجه به حضور کادر فنی به تیم شوک وارد شده است. فکر می‌کنم از این پس نتایج بهتری بگیریم و امتیازات از دست رفته در نیم‌فصل اول را جبران کنیم. بازیکنان تمرینات خوبی پشت سر گذاشتند و پیش بینی می‌کنم بازی خوبی برگزار کنیم.

بازیکن تیم فوتبال پیکان به تغییرات زیاد این تیم نسبت به نیم‌فصل اول اشاره و تصریح کرد: نتیجه نگرفتن تیم ما در بازی‌های آخر بیشتر به دلیل بدشانسی تیم‌مان بود. وقتی نتیجه نگرفتیم، استرس و فشار روانی ما را تحت تاثیر قرار داد در نتیجه کمی افت کردیم ولی حالا از آن شرایط خارج شدیم و فکر می‌کنم در نیم‌فصل دوم شرایط بهتری پیدا کنیم.

وی به تغییرات استقلال هم اشاره کرد و گفت: همه تیم‌ها تغییر کردند. استقلال هم تغییراتی داشته و قطعا مربیان این تیم تلاش کردند تیم‌شان را تقویت کنند در نتیجه فکر می‌کنم با استقلال قوی‌تری روبرو شویم. البته تیم ما هم تغییراتی داشته است که قطعا مثبت خواهد بود.

بازیکن تیم پیکان خاطرنشان کرد: پیکان برای هر سه امتیاز بازی به مصاف استقلال می‌رود و برنده این بازی ما هستیم. البته هر تیمی کمتر اشتباه و از موقعیت‌ها بیشتر استفاده کند برنده خواهد شد. ما همچنان برای کسب سهمیه تلاش می‌کنیم. اگر در سه بازی آینده برنده شویم دوباره به جمع مدعیان بر‌می‌گردیم. ما ابتدای نیم فصل اول خیلی خوب کار کردیم و باز هم می‌توانیم به شرایط خوب قبل برگردیم.