به گزارش افکارنیوز،

مهاجم اهل نیجریه که با نظر برانکو در لیست مازاد پرسپولیس قرار گرفت پس از دریافت مطالبات خود از این تیم جدا شد. 

اینکه به قول ایرج عرب، پرسپولیس نان شب خودش را به منشا داد که به مشکل نخورد یا هر چیز دیگر، سوژه این مطلب نیست. آنچه ما را به نوشتن واداشت، خبری بود که دیروز شنیدیم. پس از آن که در رسانه‌ها و فضای مجازی پیچید که استقلال تهران به گادوین منشا پیشنهاد رسمی داده، تنی چند از بازیکنان پرسپولیس و رفقای این بازیکن آفریقایی با او تماس گرفته و خواستند که به تیم آبی پایتخت نرود. ظاهراً گادوین منشا هم گفته که هنوز چیزی معلوم نیست و شاید به یک تیم شهرستانی برود!

اما شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید استقلالی‌ها در پاسخ به درخواست ۳۰۰ هزار دلاری گادوین منشا اعلام کرده‌اند چنین پولی ندارند. گویا مدیران آبی برای نیم‌فصل دوم پیشنهاد ۱۵۰ هزار دلاری به مهاجم قدرتی پرسپولیس ارائه داده‌اند؛ پیشنهادی که بلافاصله با مخالفت گادوین منشا روبه‌رو شد. مهاجم آفریقایی قرص و محکم روی ۳۰۰ هزار دلار ایستاده، اما شنیدیم به ۲۵۰ هزار یا حتی ۲۲۰ هزار دلار هم رضایت خواهد داد!

دیروز یک منبع نزدیک به باشگاه استقلال تهران به ما خبر داد که گادوین منشا احتمالاً هفته آینده با تیم پرطرفدار آبی پایتخت به توافق خواهد رسید. این مهاجم نیجریه‌ای تصور می‌کرد بتواند در نیم‌فصل دوم به آبادان رفته و در صنعت نفت توپ بزند، اما این باشگاه جنوبی، دو برزیلی با رقم ۹۰ هزار دلار خرید! فولاد خوزستان هم که خواهان گادوین منشا بود توانایی پرداخت ۳۰۰ یا حتی ۲۰۰ هزار دلار برای نیم‌فصل به این بازیکن آفریقایی را ندارد. بنابراین شاید استقلال تهران تنها گزینه موجود برای ادامه فوتبال گادوین منشا در ایران باشد.