به گزارش افکارنیوز،

سرمربی تیم فوتبال پیکان گفت: واقعیت این است که اختلاف ما و استقلال 4 گل نبود.

حسین فرکی بعد از  شکست ۴ بر صفر مقابل استقلال گفت: متاسفانه باختیم ولی واقعیت این است که اختلاف ما با استقلال ۴ گل نبود و روند بازی در زمان هایی در اختیار ما بود ولی نتوانستیم به گل برسیم و روی یک اشتباه مدافع مان گل خوردیم.

* اگر پنالتی رحمتی گرفته می‌شد، خیلی‌ چیزها تغییر می‌کرد

وی ادامه داد: بعد از آن هم یک صحنه مشکوک پنالتی رخ داد که کارشناسان داوری در موردش نظر می دهند اگر آن ضربه رحمتی پنالتی باشد خیلی چیزها را تغییر می داد. امروز به این جمع بندی رسیدیم که اشتباه هاتی داشتیم که فرصت گلزنی برای استقلال را مهیا کردیم. امروز باید بگویم یکی از مشکلات اصلی پیکان بحث روحی و روانی است و شکست هایی که داشته است.

* اگر پیکان می‌خواهد تیم خوبی شود، باید اتفاق های زیادی رخ دهد

وی افزود: اگر پیکان بخواهد تیم خوبی شود باید اتفاق های زیادی در آن رخ بدهد. بازیکنانی که مدعی هستند بازی کنند. این موضوع باعث می شود که بازیکنان ما درگیر اتفاقاتی بشود.

* نیمکت نشینان استقلال هر کدام یک وزنه هستند

فرکی تاکید کرد: البته استقلال تیم خوب و پرمهره ای است و تعویض های این تیم را نگاه کنید و حتی بازیکنان سکو نشین هرکدامشان وزنه ای هستند و استقلال روند خوبی دنبال کرده و اردوی خارج از کشور داشته است و با توجه به شرایطی که داشتیم ما با همان بازیکنان دور رفت بازی می کنیم و باید بیشتر به امور تیم بپردازیم و این شکست را جبران کنیم.

* در دوران مربیگری‌ام تا این حد توپ لو دادن را ندیده بودم

سرمربی پیکان در مورد اینکه بازیکنان شما مرتکب اشتباه های زیادی شدند، گفت: به هر حال یکی از ایرداهایی که به بازیکنان وارد کردم، همین مورد بود. تا حالا در چند سال مربیگری‌ام ندیده بودم که اینقدر توپ لو بدهند. هر وقت ما اشتباه کردیم استقلال به گل رسید. فیلم بازی را آنالیز می کنم تا به بازیکنان نشان بدهم. توپ لو دادند فقط مختص یک بازیکن نبود و همه بازیکنان ما اشتباه داشتند و بیشتر بحث تک روی را دنبال می کردند.توپ های زیادی لو دادیم. مقابل تیمی مثل استقلال این شکل بازی تبعات دارد.

*سیستم پیکان را تغییر دادم اما ایراد جای دیگری است

وی افزود: نکته دیگر اینکه وقتی یک بر صفر عقب بودیم و بازی عادی خودمان را انجام می دادیم و یک خطا پشت محوطه جریمه استقلال رخ داد که داور نگرفت این صحنه را باید کارشناسان نظر بدهند ولی همان توپ تبدیل به گل دوم استقلال شد و در شرایطی که ما داریم، انتظار دریافت گل های دیگر هم باید داشت. ما سیستم تیم را تغییر دادیم اما ایراد کار از جایی دیگری بود.