به گزارش افکارنیوز،

مهدی کیانی در رابطه با تساوی سپاهان مقابل صنعت نفت آبادان، گفت: تمام هدف ما گرفتن سه امتیاز بود، اما متأسفانه بازی با تساوی به پایان رسید. بعد از دو ماه تعطیلی این اولین بازی رسمی ما بود. طبیعتاً از لحاظ هماهنگی تیمی و شرایط بدنی در وضعیت ایده‌آلی نبودیم، اما در نیمه اول باید دو یا سه گل به صنعت نفت می‌زدیم، هر چند که آنها هم موقعیت‌هایی برای گل زدن داشتند.
وی در پاسخ به این پرسش که آیا تساوی نتیجه عادلانه‌ای برای این مسابقه بوده است یا نه، عنوان کرد: خیر، تساوی عادلانه نبود، چون موقعیت‌های ما بیشتر از سپاهان بود و یک خطای پنالتی هم به سود ما گرفته نشد. خطا روی علی قربانی در محوطه جریمه رخ داد و داور بیرون از محوطه خطا گرفت. ما می‌توانستیم برنده باشیم و در واقع مستحق برد بودیم.
هافبک تیم فوتبال سپاهان با اشاره به رقابت این تیم با دیگر مدعیان قهرمانی تأکید کرد: در نیم‌فصل دوم نتیجه گرفتن سخت‌تر می‌شود، چون تیم‌ها خودشان را تقویت کرده‌اند. از طرفی ما هم در کورس قهرمانی هستیم و همه تیم‌ها با انگیزه زیاد مقابل ما بازی می‌کنند. قهرمانی در لیگ برتر آسان نیست، اما تلاش می‌کنیم تا در نهایت سپاهان را به قهرمانی برسانیم.
کیانی با اشاره به جدایی کارلوس کی‌روش از تیم ملی و عملکرد این مربی در هشت سال گذشته تصریح کرد: کی‌روش برای تیم ملی زحمت کشید، اما این مربی در هشت سال گذشته حداقل باید یک قهرمانی در جام ملت‌های آسیا به ایرانی‌ها هدیه می‌داد. ما در انسجام تیمی و دفاع تیمی همیشه عملکرد خوبی داشتیم، اما وقتی تیم ملی از حریفان عقب می‌افتاد دیگر برنامه تاکتیکی مشخصی نداشتیم. شما دیدید که با خوردن یک گل از ژاپن در نهایت چه اتفاقی رخ داد.
وی تصریح کرد: بعد از جام جهانی، من و خیلی از ایرانی‌ها و فوتبالدوستان توقع داشتیم که تیم ملی در آسیا به قهرمانی برسد، اما متأسفانه این اتفاق رخ نداد. کی‌روش باید یک جام برای ایران می‌آورد که متأسفانه در جام ملت‌ها به موفقیت نرسیدیم.