به گزارش افکارنیوز،

پرسپولیس امروز در آخرین دیدار سال ۹۷ برابر سپیدرود قرار خواهد گرفت و حریف به دنبال دستیابی به امتیازات این جدال برای فرار از سقوط است.
مازیار ربیعی فر کمک مربی سپیدرود در خصوص آمادگی تیمش برای این جدال گفت: خوشبختانه خودباوری قدرتمندی در تیم شکل گرفته و با رسیدن به امتیاز خارج از خانه مقابل تیم قدرتمند نفت آبادان اکنون بازیکنان از نظر ذهنی کاملا آماده این دیدار هستند.
وی ادامه داد: طی روزهای اخیر تمرینات مناسبی پشت سر گذاشتیم. محمدرضا مهدوی را در این بازی در اختیار نداریم اما دیگر بازیکنان ما در شرایط ایده آل بازی قرار دارند و مهیای این بازی هستیم.
ربیعی فر در خصوص بازی برابر پرسپولیس ادامه داد: در قدرت پرسپولیس شکی نیست اما اینجا در رشت ما به پیروزی تمرکز کرده‌ایم. هفته زیادی به پایان فصل باقی نمانده و باید هر چه زودتر از اینجای جدول فاصله بگیریم. برای رشت و مردم آن حیف است که تمام فصل را در استرس سقوط بگذرانند و باید هر چه زودتر از دو بازی آتی خانگی سود ببریم و از اینجا فاصله بگیریم.
کمک مربی سپیدرود در پایان گفت: امروز یک بازی خانگی حساس داریم. بازیکنان ما کاملا به شرایط آگاه هستند. نزدیک عید است و رشتی‌ها در اوج مشکلات تمام فکرشان به سپیدرود است و مطمئنیم با حضور پرشور روی سکوها حامی تیم هستند. باید در تمام ثانیه بازی تمرکز داشته باشیم و به خوشحالی آنها فکر کنیم.