به گزارش افکارنیوز،

برخی معتقدند سیامک نعمتی که سابقه گلزنی به السد را در کارنامه دارد در قطر باید بیشتر بازی می‌کرد. یا اینکه اگر او از اول در زمین بود شاید پرسپولیس دست خالی از دوحه به تهران برنمی‌گشت و... در آستانه بازی پرسپولیس و سپیدرود رشت بد ندیدیم دقایقی با سیامک نعمتی گپ بزنیم. 
* می‌خواهیم از السد شروع کنیم. فکر می‌کنی می‌توانستی بیشتر در زمین باشی و به پرسپولیس کمک کنی؟
من تابع تصمیم آقای برانکو هستم. به عنوان یک بازیکن هرگز به خودم اجازه نمی‌دهم بگویم چرا فیکس بودم یا نبودم. 
* ولی برخی معتقدند اگر سیامک نعمتی در زمین بود می‌توانست با توجه به سابقه گلزنی به السد بیشتر کمک کند.
این حرف‌ها را قبول ندارم. بچه‌های ما مقابل السد نمایش فوق العاده‌ای ارائه دادند و به هیچ عنوان مستحق باخت نبودند. خیلی حیف شد که ما در عین شایستگی بازی را در قطر باختیم. 
* شنیدیم همگی خیلی به هم ریختید و در رختکن و پرواز بازگشت یک کلمه هم با یکدیگر حرف نزدید؟
به هر حال باخت خیلی بد است. آن هم با یک گل آفساید و اشتباه داوری که اصلاً جالب نیست. من نمی‌دانم چرا ولی داوری‌ها در چند بازی اخیر به ویژه در آسیا به ضرر ما بوده است. در چنین شرایطی وقتی دقیقه ۹۴ گل آفساید می‌خورید به‌هم می‌ریزید. خیلی بد بود و امیدوارم دیگر اشتباهات عجیب داوری و بدشانسی سراغ ما نیاید. 
* این شکست باعث نگرانی هواداران پرسپولیس شد. اینکه ممکن است از گروه خودتان هم صعود نکنید.
هواداران پرسپولیس نگران نباشند. ما بازیکنان پرسپولیس هم‌قسم شدیم که در بازی‌های آینده جبران کرده و نتایج خوبی بگیریم. به شخصه خیلی خیلی خوشبین هستم که به مرحله بعدی لیگ قهرمانان آسیا صعود می‌کنیم. 
* چرا پرسپولیس این همه بازیکن مصدوم دارد؟
فشردگی مسابقات عامل اصلی بوده است. ما از فصل گذشته تا امروز پشت‌سر هم بازی کردیم و همین موضوع فشار زیادی به بچه‌ها وارد کرد. مصدومیت‌های پی در پی به همین خاطر بوده و امیدوارم مصدومان ما هر چه زودتر برسند. 
* امروز باید در رشت به مصاف سپیدرود بروید. این بازی را چطور می‌بینی؟
ما محکوم به شکست هستیم. سپیدرود تیم خوبی است که هواداران پرشور و قابل احترامی هم دارد، اما برای ماندن در کورس مدعیان قهرمانی لیگ برتر، ۳ امتیاز بازی با سپیدرود از نان شب هم واجب‌تر است. 
* علیرضا بیرانوند، ماریو بودیمیر و... هم به دلیل مصدومیت در این دیدار حضور ندارند. این موضوع کار شما را برای برد سخت‌تر نمی‌کند؟
گفتم که فشردگی مسابقات خیلی ما را اذیت کرده است. متأسفانه تعداد مصدومان ما زیاد شده، اما تلاش می‌کنیم جای خالی همبازیان مصدوم خودمان را در رشت پر کنیم. 
* نتیجه بازی با سپیدرود را می‌توانی پیش‌بینی کنی؟
فوتبال قابل پیش‌بینی نیست، اما امیدوارم مثل جام‌حذفی با دست پر از رشت به تهران برگردیم. 
* به نظرت رقیب اصلی پرسپولیس برای دفاع از عنوان قهرمانی در لیگ برتر کدام تیم است؟
در لیگ هجدهم رقابت بسیار فشرده‌تر شده است. تراکتورسازی، سپاهان و استقلال می‌توانند رقیبان جدی ما باشند. البته پرسپولیس هم تیمی است که می‌تواند سومین قهرمانی متوالی خود را جشن بگیرد. برای رسیدن به این هدف بزرگ و شاد کردن دل طرفداران بامعرفت پرسپولیس با تمام وجود تلاش خواهیم کرد.