به گزارش افکارنیوز،

سیامک نعمتی، هافبک تکنیکی پرسپولیس یکی از بهترین‌های تیمش در دیدار مقابل الاهلی عربستان بود. سیامک معتقد است دیدار برگشت مقابل الاهلی بسیار حساس‌تر از بازی قبلی است و هر طور شده باید سه امتیاز این دیدار را به دست بیاورند. با نعمتی قبل از دیدار امروز مقابل سایپا گفت‌وگویی انجام دادیم که در ادامه می‌خوانید.
* سیامک شرایط پرسپولیس قبل از بازی امروز مقابل سایپا چطور است؟
خدا را شکر همه چیز خوب است. تیم شرایط خوبی دارد و بچه‌ها در این چند روز تمرینات مناسبی انجام دادند. آماده‌ایم نمایش خوبی مقابل سایپا داشته باشیم و بتوانیم با حمایت هواداران‌مان سه امتیاز حساس بازی را به دست آوریم.
* پرسپولیس در حال حاضر درگیر سه جام است و این فشردگی بازی‌ها صدای خیلی‌ها را درآورده است.
بله، دقیقاً همین‌طور است. تنها مشکل پرسپولیس فشردگی بازی‌هاست که کار را بسیار سخت می‌کند، ولی ما فقط به بردن بازی‌ها و خوشحالی هواداران‌مان فکر می‌کنیم و همه جام‌ها را می‌خواهیم و برای رسیدن به این هدف تلاش می‌کنیم.
* در آسیا هم برد مهمی مقابل الاهلی به دست آوردید.
بله با توجه به نتایج دو دیدار اول باید این بازی را می‌بردیم که خدا را شکر این اتفاق افتاد. نمایش خوبی هم داشتیم و شایسته برد بودیم، ولی می‌خواهم بگویم به نظرم دیدار برگشت مقابل الاهلی هم سخت‌تر و هم حساس‌تر از دیدار قبلی است و باید خیلی مراقب باشیم.
*شجاع هم گل بسیار زیبایی زد.
بله گل شجاع استثنایی بود. شجاع عاشق ضربات اکروباتیک است و خیلی دوست داشت به این شکل گل بزند که بالاخره موفق شد.
* بازی با سایپا را چطور می‌بینی؟
همه بازی‌ها برای ما حکم فینال را دارد و ما هیچ تیمی را دست‌کم نمی‌گیریم. سایپا تیم محترم و باکیفیتی است، ولی ما چاره‌ای جز شکست این تیم نداریم و برای برد به میدان می‌رویم. امیدوارم با کسب سه امتیاز این دیدار به روند خوب‌مان ادامه دهیم.