به گزارش افکارنیوز،

کارلوس کی‌روش اخیراً به دلیل بدقولی فدراسیون فوتبال در پرداخت دستمزد ۹۰۰ هزار دلاری‌اش به فیفا شکایت کرد و حالا پرونده در کمیته انضباطی فدراسیون جهانی فوتبال در حال بررسی است. مهدی تاج اخیراً در سفری که به مالزی داشت با یکی از مسئولان فیفا دیدار و گفتگو کرد. تاج در این صحبت‌ها تأکید داشت پول کی‌روش را آماده پرداخت کرده‌اند ولی به دلیل تحریم‌هایی که فیفا از آن باخبر است، نتوانسته‌اند پول را به حساب او واریز کنند.

تاج به همین دلیل خیالش راحت بود و در واکنش به شکایت رسمی کارلوس کی‌روش گفت: «مشکلی نیست و پول او پرداخت خواهد شد.» حالا خبر‌های تازه‌ای از فدراسیون فوتبال به دست‌مان رسیده که حکایت از اتفاق تازه‌ای دارد. منابع خبری دیروز گفتند با توجه به تلاش‌های فدراسیون فوتبال بخشی از پول کارلوس کی‌روش جور شده و در روز‌های آتی در حساب این مربی خواهد بود. وقتی در این باره از محمود اسلامیان، عضو هیئت‌رئیسه و مشاور عالی فدراسیون فوتبال سؤال کردیم پاسخ داد: «بله، این خبر صحت دارد. با توجه به تلاش‌هایی که فدراسیون فوتبال کرد توانستیم بخشی از طلب کارلوس کی‌روش را به حساب این مربی واریز کنیم.» او در پاسخ به این سؤال که چقدر به حساب او واریز کرده‌اید، گفت: «۳۰۰ هزار دلار. مابقی مبلغ هم به زودی به حساب کارلوس واریز خواهد شد.»

کی‌روش از این مسئله مطمئن بوده که پولش در فدراسیون فوتبال آماده است و می‌تواند آن را دریافت کند. او به دلیل اختلافی که با مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال داشت، تصمیم به شکایت گرفت تا با این کار در روند انتخاب سرمربی تیم ملی هم اختلال ایجاد کند. البته این نظری است که مسئولان فدراسیون فوتبال دارند.