به گزارش افکارنیوز،

 تیم ملی فوتبال ایران از ساعت ۱۹:۳۰ دقیقه فردا (پنج شنبه) نخستین بازی خود با هدایت مارک ویلموتس بلژیکی را مقابل سوریه در ورزشگاه آزادی برگزار می‌کند.

اخبار ورزشی- ویلموتس درحالی برای این بازی روی نیمکت تیم ملی می‌نشیند که قید استفاده از برخی بازیکنان تاثیرگذار خود مانند سامان قدوس، اشکان دژاگه و سردار آزمون را به دلیل آسیب دیدگی زده است.

از طرفی وضعیت رامین رضائیان هم با وجود حضور او در تمرینات اخیر تیم ملی برای این بازی مبهم است چراکه آسیب دیدگی اش که در بازی جام امیر قطر بین تیم‌های الشحانیه و الدحیل از ناحیه کتف رقم خورد به صورت کامل رفع نشده است و رضائیان همچنان زیرنظر کادرپزشکی تیم ملی آخرین مراحل مداوای خود را پشت سر می‌گذارد.

به این ترتیب احتمال قرار گرفتن این بازیکن در ترکیب ثابت تیم ملی برای بازی با سوریه پایین است و وریا غفوری و صادق محرمی شانس بسیار بیشتری نسبت به رضائیان برای بازی کردن مقابل شاگردان فجر ابراهیم دارند.

البته با توجه به روند درمان کتف رضائیان به احتمال فراوان او مشکلی برای بازی بعدی تیم ملی مقابل کره جنوبی که ۲۱ خرداد در ورزشگاه جام جهانی سئول و به میزبانی شاگردان پائولو سرجیو پرتغالی برگزار می‌شود ندارد.