به گزارش افکارنیوز،

 امیر قلعه‌نویی دیروز مصاحبه کرد و گفت یک باشگاه به کی‌روش استنلی پیشنهاد ۹۰۰ هزار دلاری داده است! سرمربی تیم سپاهان می‌خواسته با این مصاحبه پرده از پول‌های کلانی که دیگر باشگاه‌ها برای جذب بازیکن هزینه می‌کنند بردارد و به نوعی اذعان کند سپاهان پرهزینه‌ترین تیم لیگ برتر نیست!

اخبار ورزشی- گلایه امیر قلعه‌نویی به حق هست یا نه؟ واقعیت این است در فوتبال حرفه‌ای سقف قرارداد معنی ندارد و هر تیمی به اندازه‌ای که توان دارد برای خرید بازیکن هزینه می‌کند. قطع به یقین خیلی از بازیکنانی که سپاهان در فصل نقل و انتقالات جذب کرده مورد توجه تیم‌های دیگر هم بوده‌اند، اما این باشگاه‌ها نتوانسته‌اند آن بازیکنان را در اختیار بگیرند چراکه پیشنهاد مالی سپاهان بهتر بوده است.

طبیعتاً باشگاهی که می‌خواهد کی‌روش استنلی را در اختیار بگیرد باید پولی بیشتر از پولی که باشگاه سپاهان برای این بازیکن در نظر گرفته به او پیشنهاد بدهد، در غیر این صورت دلیل ندارد کی‌روش استنلی سپاهان را ترک کند. اگر کی‌روش استنلی تصمیم به ترک تیم سپاهان بگیرد و به تیمی برود که به او ۹۰۰ هزار دلار بدهد جای گله ندارد و یک اتفاق مرسوم در فوتبال حرفه‌ای است و به نظر می‌رسد مصاحبه امیر قلعه‌نویی به نوعی خراب کردن جو علیه تیمی است که می‌خواهد با کی‌روش استنلی قرارداد همکاری امضا کند.

همان‌طور که اشاره شد خیلی از بازیکنانی که تیم سپاهان در فصل نقل و انتقالات جذب کرده مورد توجه تیم‌های دیگر بوده‌اند، اما این بازیکنان سپاهانی شدند، چون هم تیم بزرگی است و هم دستمزد خوبی می‌دهد. در چنین شرایطی از سپاهان گله‌ای نیست و حالا هم سپاهان نباید از تیمی که می‌خواهد کی‌روش استنلی را به خدمت بگیرد، گله کند.