به گزارش افکارنیوز،

تیم فوتبال ذوب آهن ایران باید فردا (دوشنبه) در چارچوب دور رفت مرحله یک هشتم نهایی رقابت های لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۱۹ به مصاف الاتحاد عربستان برود و امیدوار به کسب پیروزی است تا بتواند به جمع ۸ تیم برتر آسیا راه یابد.

اخبار ورزشی_ این تیم آخرین بار در سال ۲۰۱۰ با هدایت منصور ابراهیم زاده به فینال این مسابقات رسید اما در بازی نهایی مغلوب سئوگنام کره جنوبی شد و نتوانست قهرمانی را از آن خود کند.

اخبار ورزشی_ حال در لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۱۹، سبزپوشان با هدایت علیرضا منصوریان درصدد هستند تا نتایج سال ۲۰۱۰ را تکرار و به فینال مسابقات لیگ قهرمانان آسیا صعود کنند.

آخرین بار که ذوب آهن حتی به نیمه نهایی لیگ قهرمانان رسید نیز به سال ۲۰۱۰ برمی گردد و حالا شاگردان علی منصور کار سختی برای تکرار نتایج ۹ سال پیش دارند. سبزپوشان باید فردا (دوشنبه) دیدار دور رفت را با الاتحاد در دوبی برگزار کنند و سپس در قطر میزبان نماینده نماینده سعودی ها باشند. 

در پایان لازم به ذکر است، ذوبی ها برای بازی فردا محمدرضا خلعتبری و نیما طاهری را به دلیل مصدومیت در اختیار نداند اما محرومیت فخرالدینی بخشیده شد و او مشکلی برای تقابل با الاتحاد نخواهد داشت.