به گزارش افکارنیوز،

لوسیانو پریرا ملقب به شیمبا مهاجم برزیلی فولاد در دیدار تدارکاتی با دو گلی که به ثمر رساند موجب پیروزی تیمش مقابل پرسپولیس شد. 
* از شرایط تیم‌تان رضایت داری و فکر می‌کنی در اردو‌ها و بازی‌های تدارکاتی که داشتید به نحو مطلوبی آماده شده اید؟
بله چند اردوی خوب در شهر‌های مختلف داشتیم و با تمرینات و بازی‌های تدارکاتی متعددی که داشتیم به نحو مطلوبی آماده شده‌ایم و برای شروع لیگ لحظه‌شماری می‌کنیم. 
* در اکثر بازی‌های تدارکاتی پیروزی‌های بزرگی مانند بازی مقابل پرسپولیس کسب کردید، با این شرایط چه وضعیتی را برای تیم‌تان در لیگ برتر پیش‌بینی می‌کنی؟
اینکه تیمی به بردن و پیروزی عادت کند خاصیت خوبی است، اما شرایط بازی‌های رسمی با بازی‌های تدارکاتی خیلی متفاوت است و برای موفقیت در لیگ نباید خیلی به برد در بازی‌های دوستانه و تدارکاتی دل خوش کرد. 
* از بازی و گلزنی‌ات مقابل پرسپولیس بگو؟
پرسپولیس با مربی جدید روش بازی اش فرق کرده است. ما مقابل این تیم نمایش خیلی خوبی ارائه دادیم و با دو گل پیروز شدیم که قرعه زدن دو گل هم به نام من خورد، اما من به این گل‌ها خیلی دل خوش نمی‌کنم. پرسپولیس هم تیم خوبی است و به‌نظرم با چند بازی نباید در مورد آن قضاوت کرد. 
* هدف تیمت و خودت در لیگ هجدهم چیست؟
مربی ما جاه‌طلبی‌های زیادی برای حضور در لیگ نوزدهم دارد. به‌دنبال کسب سهمیه هستیم و برای رسیدن به آن تلاش می‌کنیم. خودم هم به‌دنبال تکرار آقای گلی هستم هر چند که خوب می‌دانم برای رسیدن به آقای گلی و موفقیت باید خیلی زحمت کشید و تلاش کرد و کمتر حرف زد.