به گزارش افکارنیوز،

امیر قلعه‌نویی در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش برابر ماشین‌سازی تبریز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: خوشحالم که بالاخره شروع شد بازی هفته هفته اول ماشین‌سازی را دیدیم، این تیم انگیزه‌های خودش را دارد؛ خوشحالم که دوباره به چرخه لیگ بازگشته است هر چند جای خیلی‌ها مانند علی دایی فیروز کریمی مجید جلالی در لیگ خالی است؛ از زحمات آذری تشکر می‌کنم که در این سال‌ها کمک زیادی به فوتبال اصفهان کرد.

اخبار ورزشی_ سرمربی تیم فوتبال سپاهان ادامه داد: تیم ماشین‌سازی متشکل از جوانان با انگیزه و سختکوش است؛ بازی با استقلال آن‌ها را آنالیز کردیم تیم ما شرایط خوبی دارد هرچند تمرینات فرسایشی شد؛ اما هفته اول را در هوای گرم و شرجی بوشهر خوب بازی کردیم.

وی ادامه داد: در تمرینات این چند روز فرصت کم بود و فقط ریکاوری خوبی انجام دادیم؛ امیدواریم بازی فردا زیبا باشد و مردم اصفهان از این بازی لذت ببرند.

قلعه‌نویی در مورد شرایط بازیکنانش گفت: استنلی در لیست ۱۸ بازیکن ما قرار دارد اینکه می‌تواند به ما کمک کند یا نه، امشب تصمیم‌گیری می‌شود؛ وی تلاش زیادی کرده است که به شرایط ایده‌آل برگردد.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان در رابطه با درخواست تغییر زمان بازی اظهار کرد: سپاهان یک باشگاه است از عوامل باشگاه تشکر می‌کنم که فرهنگ را به درستی تصویر می‌کشند؛ شاید هم اگر مربی دیگر یا باشگاه دیگری بود این کار را انجام می‌داد.

وی ادامه داد: بر اساس بودجه و افکار تاکتیکی یارگیری را انجام دادیم؛ خریدهای ما را با خرید سایر تیم‌ها مقایسه کنید بازیکنی بود که رقم زیادی را به ما گفت اما ۲۴ ساعته بعد با تیم دیگری قرارداد بست؛ بازیکنان مد نظر ما قراردادشان در یک چارچوب مالی مشخص است.

قلعه‌نویی ادامه داد: می‌توانستیم یک یا دو بازیکن دیگر جذب کنیم و باشگاه نیز تلاش کرد اما نشد؛ همه بازیکنان خوب هستند امیدوارم که بتوانند هفته به هفته هماهنگ‌تر شوند؛ امید ابراهیمی را می‌خواستیم جذب کنیم که نشد، یک جای خالی هم داریم که برای نیم فصل گذشته‌ایم.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان  در خصوص الکترونیکی شدن بلیط فروشی بیان کرد: هر چیزی که به فوتبال ما کمک کند خوب است از چند سال پیش گفتم که پیشرفت فوتبال باید زیرساخت‌هایمان خوب باشد؛ اما صد مقاله علیه من نوشتند؛  باید به استانداردها نزدیک شویم امیدواریم این حرکتی که انجام شده ادامه‌دار باشد و کدخدامنشی انجام نشود کما این‌که تاکنون شده است و برای برخی نورچشمی‌ها عمل نشده است.

وقتی مدیر ورزشی باشد بازیکنی که حرف می‌زند را کامل درک می‌کند

وی با بیان اینکه وقتی استادیوم‌های قطر و عربستان را می‌بینیم افسوس می‌خوریم ادامه داد: چمن‌های ما زمستان مناسب بازی نیست که سبب ناراحتی مربیان شده است؛ به دنبال یک فوتبال پاک و رو به جلو هستیم امیدواریم فروش اینترنتی هم جا بیفتد که مردم راحت‌تر باشد شاید در اوایل کمی سخت‌تر باشد اما خیلی بهتر است.

قلعه‌نویی افزود: دنبال دو امید بودیم که یکی را جذب کردیم و از دیگری ناامید شدیم؛ عادت ندارم با بازیکنان در خصوص قرارداد صحبت کنم.

 سرمربی تیم فوتبال سپاهان در خصوص وضعیت توپ‌های لیگ هم گفت: سابقه زیادی در فوتبال دارم و‌ حرفی که میزنم کارشناسی است؛ توپ‌ها تاریخ مصرف دارد و شاید به درد اینجا نمی‌خورد؛ این توپ‌ها به درد زمین چمن‌های ما نمی‌خورد؛ مثل این است که از ماشین بنز در جاده خاکی استفاده کنیم؛ پیشنهاد می‌کنم که از توپ جام باشگاه‌های آسیا استفاده شود چرا که هر تیمی که در آسیاست باید برای بازی‌های آسیایی از این توپ‌ها استفاده کند؛ این‌گونه به تیم‌های آسیایی نیز کمک می‌شود و این حرف‌ها به وجود نمی‌آید بازیکنان ما نیز از وضعیت توپ‌های لیگ ناراضی بودند.

وی ادامه داد: انصاری فرد به پرسپولیس آمده است به وی تبریک می‌گویم؛ وقتی مدیر ورزشی باشد بازیکنی که حرف می‌زند را کامل درک می‌کند؛ تابش با وجود همه مشکلاتی که دارد تلاش می‌کند و سند چشم‌انداز سپاهان در حال تدوین است که اتفاق جدیدی در ورزش ایران است.

قلعه‌نویی افزود: امیدواریم مشکلات و دغدغه‌ها تمام شود؛ باشگاه سپاهان سه هزار ورزشکار حرفه‌ای دارد و اداره کردن آن‌ها کار هرکسی نیست که تابش این کار را به نحو احسن انجام می‌دهد؛ البته باید از کارگران فولاد مبارکه تشکر کرد اگر آن‌ها نباشند کارهای بزرگ انجام نمی‌شود.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان بیان داشت: چمن نقش‌جهان مقداری مشکل دارد در دو بازی فصل گذشته نیز به ما ضرر زد اما باشگاه نیز به دنبال رفع مشکل چمن است و قرار است برای تعویض چمن قراردادی منعقد شود.