به گزارش افکارنیوز،

جواد منافی ، درباره شکست تیم فوتبالپرسپولیس برابر تراکتور تبریز و نقدهای مطرح شده در مورد شاگردان کالدرون اظهار داشت:برد و باخت در فوتبال طبیعی است. پرسپولیس سه فصل پیاپی قهرمان ایران شده و طبیعتاً همه تیم‌ها دوست دارند که برابر این تیم، بهترین عملکرد را داشته باشند. آنها حتی چند برابر تلاش می‌کنند تا پرسپولیس را شکست بدهند.

اخبار ورزشی- جواد منافی با بیان اینکه پرسپولیس باید در خط حمله زهر بیشتری داشته باشد، تصریح کرد:وقتی پرسپولیس شکست می‌خورد هواداران ناراحت می‌شوند، اما از حالا خیلی زود است که نگران این تیم باشیم. اعتقاد دارم باید به کالدرون زمان بدهیم. پرسپولیس بازیکنان بسیار خوبی دارد که امسال هم می‌توانند این تیم را به موفقیت برسانند. اصلی‌ترین مشکل پرسپولیس، نبود یک مهاجم ششدانگ و گلزن است که در کنار علیپور قرار بگیرد. باشگاه یک مهاجم برزیلی جذب کرده است که باید ببینیم این بازیکن می‌تواند مشکل را حل کند یا خیر.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس درباره رفتارهای اخیر علیرضا بیرانوند و توهین این بازیکن به هواداران تراکتور که با شکایت باشگاه تبریزی همراه شده است، خاطرنشان کرد:بیرانوند در سطح حرفه‌ای فوتبال بازی می‌کند و باید رفتاری حرفه‌ای داشته باشد. این دروازه‌بان هرازگاهی حرکاتی انجام می‌دهد و عصبانی می‌شود که این حرکات ممکن است به خودش و تیم آسیب بزند.