به گزارش افکارنیوز،

انتخابات هیات فوتبال تهران و حواشی آن تمام شدنی نیست که نیست. بعد از اینکه فدراسیون فوتبال نام سه نفر از اعضای مجمع برای انتخابات حذف و نام سه نفر دیگر را اضافه کرد رضا گل محمدی مدیر ورزش و جوانان استان تهران اعلام کرد که این انتخابات به تعویق افتاده است.

اخبار ورزشی- این انتخابات که قرار بود پنجشنبه برگزار شود با تاکید رضا گل محمدی به زمان دیگری موکول شده است. وی در این گفت و گو گفت: مهمترین دلیل تعویق به استنادات قانون نامه ای بود که دیروز هیات فوتبال تهران منتشر کرد و اشاره شده بود که نام سه نفر از اعضای مجمع برای رای دادن حذف شده و نام سه نفر دیگر اضافه شده است. طبق اساسنامه فدراسیون فوتبال اسامی اعضای مجمع باید حداقل 7 و حداکثر 15 روز قبل از انتخابات در اختیار کاندیداهای انتخابات قرار گیرد اما فدراسیون فوتبال در فاصله 48 ساعت مانده به انتخابات اقدام به این کار کرده است.

ما هم نامه به فدراسیون ارسال کردیم که به دلیل رعایت نشدن اساسنامه انتخابات باید به تعویق بیفتد و به زودی با هماهنگی وزارت و فدراسیون برای انتخابات تصمیم خوبی می گیریم.

وی افزود: قطعا پنجشنبه انتخابات برگزار نمی شود اما اینکه تاریخ جدید آن چه زمانی است باید رئیس فدراسیون فوتبال تاریخ را مشخص کند. یکسری حواشی در خصوص نحوه برگزاری انتخابات وجود داشته است.کسی که رئیس هیات می خواهد شود نباید به عنوان سرپرست در همان ارگان حضور داشته باشد.

الان دقت کرده باشید وزارت ورزش وقتی بداند رئیس فدراسیونی می خواهد خودش کاندیدا شود برای آن فدراسیون سرپرست انتخاب می کند. این کار برای اجرای عدالت است و در سایر هیات های تهران هم این کار را انجام می دهیم. وقتی این مورد را به فدراسیون می گفتیم که به صلاح نیست کسی که خودش کاندیدا هست سرپرست هیات باشد و هم عضو مجمع و رای دهنده باشد استناد می کردند به اساسنامه انتخابات هیات فوتبال که این اساسنامه مورد نقد جدی هست. 

وی در پاسخ به این سوال که با توجه به تعویق انتخابات آیا باید فرد جدیدی به عنوان سرپرست انتخاب شود گفت: قطعا باید این اتفاق رخ دهد. البته باید فدراسیون فوتبال را قانع کنیم و 8 ماه است که این را می خواهیم. کار درست انجام دادن یک دقیقه است و کار را پیچاندن می توان هزار دلیل آورد. 

 رضا گل محمدی  تاکید کرد: فردا جلسه ای با مهدی تاج دارد تا در خصوص حواشی رخ داده و تعیین تاریخ بعدی صحبت کنند.