به گزارش افکارنیوز،

مازیار الهامی در پاسخ به این سؤال که شرایط تمرینی شما برای حضور در دومین مرحله مسابقات MMA در چارچوب سازمان MFG چطور است، گفت: زیر نظر آرزم هنرجو تمرینات حرفه‌ای را نزدیک به 10 روز است پیگیری می‌کنم و طبق برنامه‌ریزی که او انجام داده تمرینات ما به مدت 20 روز پیگیری خواهد شد. با توجه به اینکه سه بازی دیگر قرار است برای سازمان NFJ در بلاروس مسابقه دهم امیدوارم این تمرینات تا روز مسابقات به خوبی ادامه داشته باشد.

اخبار ورزشی_ دارنده برنز مسابقات جهانی در ادامه صحبت‌های خود، خاطرنشان کرد: از آرزم هنرجو واقعاً تشکر می‌کنم، در طول این مدت خیلی به من محبت کرده و تمرینات بسیار دقیقی برای من در نظر گرفته است او قهرمان کیک‌بوکسینگ است و مشاور الکساندر مدوید اسطوره کشتی آزاد بلاروس است. هنرجو مربی بدنساز تیم ملی کشتی‌آزاد بلاروس است و واقعاً‌ به علم روز ورزش اشراف کاملی دارد. من در طول این سال‌ها فعالیت زیادی در تیم ملی کاراته داشتم سال‌های سال برای کاراته ایران مدال‌آوری کرده‌ام، اما واقعاً کسی را در حد و اندازه هنرجو ندیده‌ام.

کاپیتان سابق در پاسخ به این سؤال که از چه زمانی قرار است برای اردو 45 روزه راهی بلاروس شوید، گفت: قرار است در یک مرحله  اردوی 45 روز در بلاروس حضور داشته باشم، تقریباً دو هفته دیگر راهی بلاروس می‌شوم. تمرینات بدنسازی که هنرجو برای من در نظر گرفته 20 روزه بوده که هنوز 10 روز آن باقی مانده است. اگر این تمرینات تمام شود پس از آن 5 روز استراحت کوتاهی خواهم داشت و بعد از آن راهی بلاروس می‌شوم تا یک مرحله اردوی 45 روزه را در کنار این مربی توانمند داشته باشم.

الهامی در پاسخ به این سؤال که دومین مبارزه شما چه زمانی در بلاروس برگزار خواهد شد، گفت: تمرینات من برای مبارزه در دومین بازی پس از پایان اردوی 45 روزه در بلاروس آغاز خواهد شد. حریفم 10 روز دیگر مشخص می‌شود. من با تیم پرشین تاپ فایتر قرارداد یکساله بسته‌ام و عضو هیچ تیم دیگری نیستم.