تیم شهرخودرو برای انجام یک بازی دوستانه به اصفهان سفر کرده است و امروز از ساعت ۱۸ در فولادشهر به مصاف سپاهان می رود. این بازی دیدار دو تیم مدعی اصلی لیگ برتر تا این زمان از مسابقات است و می تواند یک بازی تدارکاتی جذاب از کار در بیاید.

اخبار ورزشی- این بازی اما به احتمال زیاد چند غایب مطرح خواهد داشت چرا که ۴ بازیکن شهرخودرو با مشکل مصدومیت مواجه شده اند و به احتمال زیاد گل محمدی دراین بازی از آن ها استفاده نکند. سروش رفیعی ستاره سابق پرسپولیس که در بازی شاهین شهرداری بوشهر از ناحیه کتف دچار آسیب دیدگی شد هنوز به طور کامل مصدومیتش رفع نشده است و در این بازی شاید نتواند کامل بازی کند هرچند شاید برای اینکه به مرز آمادگی نزدیک شود به عنوان بازیکن تعویضی به میدان برود.

امین قاسمی نژاد دیگر بازیکن شهرخودرو و مهره کلیدی این تیم در خط جلو است که دو هفته اول لیگ را از دست داده و به احتمال زیاد در این بازی نیز غایب باشد. گل محمدی سعی دارد این بازیکن را برای هفته سوم و بازی برابر ماشین سازی آماده کند.

فرشاد محمدی مهر مدافع راست این فصل شهرخودرو نیز در بازی با پیکان دچار مصدومیت شد و بازی دوستانه برابر سپاهان را ممکن است از دست بدهد.

روح الله باقری مهاجم فصل گذشته استقلال که این فصل به مشهد رفته و در هفته دوم برای این تیم گلزنی کرد نیز دچار مصدومیت جزئی شده و برای اینکه در هفته سوم آماده باشد در این بازی به میدان خواهد رفت.