به گزارش افکارنیوز،

آنتونیو کونته در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش مقابل بولونیا در هفته پیش روی سری‌آ ایتالیا، مخاطرات رقیب را برای بازیکنانش یادآور شد.

اخبار ورزشی- سرمربی تیم اینتر در این باره گفت: بولونیا تیم بسیار خوبی است که با شدت و قدرت بازی می‌کند و جنگندگی، نقطه قوت و سلاح‌شان محسوب می‌شود. بولونیا با وجود شکست مقابل کالیاری در فرم خوبی قرار دارد. باید مقابل آنها بازی خودمان را انجام دهیم و صد درصد توان‌مان را بگذاریم تا سه امتیاز را کسب کنیم.

وی با اشاره به آخرین وضعیت شاگردانش اظهار کرد: وسینو و رانوکیا که مصدوم شده بودند روز گذشته با تیم تمرین کردند و سنسی احتمالاً در تمرینات حاضر می‌شود. بازگشت دی آمبروسیو به زمان پایان یافتن درد او بستگی دارد، اما مطمئنیم به زودی به ترکیب اصلی می‌رسد. وضعیت سانچس هم مشخص است و برای بازگشت او باید منتظر بمانیم.

کونته در پایان خاطر نشان کرد: گاسپرینی گفت بحث در مورد اسکودتو فقط یک جنبه رسانه‌ای است و در حال حاضر صحبت در مورد آن زود به نظر می‌رسد. باید با دانستن شایستگی‌های خود نهایت تلاش‌مان را انجام دهیم. موظفیم با پیراهن کاملاً خیس شده و عرق کرده زمین را ترک و طرفداران‌مان را سربلند کنیم. سفر خود را شروع کردیم و هماهنگی خوبی بین ما وجود دارد. می‌دانیم به کار و پیشرفت نیاز داریم، اما برای بهبود به زمان نیاز است.