به گزارش افکارنیوز،

محمد ترکاشوند سرمربی تیم والیبال پیکان در آستانه بازی با سایپا در دربی خودرو سازان گفت: سایپا تیم خوبی است و بازیکنان با تجربه‌ای دارد و تصور می‌کنم بازی امروز تقابل با تجربه‌ها و جوان‌ها است، تیم ما یک تیم کاملا جوان است و سایپا تیم با تجربه و خوبی است و همین مسئله نوید یک بازی خوب را می‌دهد.  

اخبار ورزشی-او افزود: بالاخره در زمان کمی که داشتیم تلاش کردیم روی نقاط ضعف و قوت مان کار کنیم و آماده این بازی شویم، تلاش می‌کنیم تا کارمان را به نحوه احسن انجام دهیم.  

ترکاشوند در ادامه بیان داشت: بازیکنان نکات فنی را به خوبی گوش می‌کنند و امیدوارم بتوانیم نتیجه دلخواه را بگیریم، با تمام احترامی هم که برای تیم حریف قائل هستم ما تیم از پیش باخته‌ای نیستیم و تلاش می‌کنیم با تمام توان به میدان برویم و دست پر از زمین مسابقه خارج شویم.  

سرمربی تیم والیبال پیکان ادامه داد: متاسافته برخی بازیکنان درگیر بیماری هستند اما شرایط رو به بهبود است، ما در بازی گذشته هم رضا عابدینی را به غیر از ست نخست در اختیار نداشتیم و او از زمین خارج شد و روز گذشته هم نتوانست با ما تمرین کند و باید ببینیم شرایط به چه صورت است. آسیب دیدگی‌هایی هم داریم، اما خیلی جدی نیست، فکر می‌کنم اگر مشکلی پیش نیاید مسئله‌ای برای این بازی نداشته باشیم البته لیبروی دوممان هم از ناحیه کمر کمی دچار آسیب دیدگی شده است و او را در اختیار نداریم.  

او درباره شرایط تیم ملی در راه رسیدن به المپیک هم عنوان داشت: تصور می‌کنم تیم ملی ما این پتانسیل را داشته و مشکلی در آسیا ندارد، بازیکنان به خوبی تمرین می‌کنند و می‌توانند کمک کنند که به راحتی المپیکی شویم.  

محمدترکاشوند درباره انتخابات فدراسیون والیبال هم گفت: انتخاب داورزنی را تبریک می‌گویم، این انتخابات باید زودتر انجام می‌شد. همه باید کمک کنند تا والیبال به شرایط ایده آل برسد و بهترین نتیجه ممکن را بگیرد.