به گزارش افکارنیوز،

رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا امشب با برگزاری هشت دیدار پیگیری می‌شود و تیم‌های مختلف به مصاف حریفانشان می‌روند. از جمله نکات مهم بازی‌های امشب، می‌توان به مشخص شدن تکلیف صعود برخی تیم‌ها اشاره کرد. دیدار تیم‌های فوتبال  رئال مادرید  - پاری سن ژرمن و یوونتوس - اتلتیکو مادرید از بازی های مهم و البته جذاب امشب خواهد بود.

گروه اول

گالاتاسرای (ترکیه) - کلوب بروژ (بلژیک) - (۲۱:۲۵)

رئال مادرید (اسپانیا) - پاری سن ژرمن (فرانسه) - (۲۳:۳۰)

اخبار ورزشیتیم فوتبال پاری سن ژرمن با ۱۲ امتیاز صدرنشین این گروه است و عملا صعودش به مرحله بعد را قطعی کرده است، رئال مادرید هم تیم دوم جدول  با ۷ امتیاز است، این ۲ تیم امشب به مصاف هم می‌روند و دیدار آن‌ها یکی از جذاب‌ترین بازی‌ها خواهد بود. پاریسی‌ها در دور رفت با نتیجه سه بر صفر رئال را شکست داده اند. شاگردان زیدان امشب در صورتی که برنده بازی باشند صعودشان را به دور بعد قطی می‌کنند و در صورت تساوی و یا شکست هم تکلیف صعود آن‌ها با توجه به بازی گالاتاسرای و کلوب بروژ به هفته نهایی کشیده می‌شود. دیگر دیدار این گروه هم میان تیم‌های قعر جدولی انجام می‌شود و به نوعی می‌تواند تکلیف تیم راه یافته به لیگ اروپا را مشخص کند.

گروه دوم

ستاره سرخ بلگراد (صربستان) - بایرن مونیخ (آلمان) - (۲۳:۳۰)

تاتنهام (انگلیس) - المپیاکوس (یونان) - (۲۳:۳۰)

تیم فوتبال بایرن مونیخ با ۱۲ امتیاز صدرنشین است، بایرنی‌ها امشب با یک تساوی هم صعودشان را به دور بعد قطعی می کنند، آن‌ها باید با ستاره سرخ بلگرادی بازی کنند که با ۳ امتیاز تیم سوم جدول است و  امید کمی برای صعود به دور بعد دارد و بیشتر برای حضور در لیگ اروپا تلاش می‌کند، دیگر دیدار این گروه هم مصاف تاتنهام و المپیاکوس خواهد بود، مورینیو تنها یک بازی تا به اینجای کار با تاتنهام انجام داده است و نتیجه خوبی هم گرفته و حالا بسیار منتظر رونمایی ازز تاتنهام او در اروپا هستند. سفید‌های لندن ۷ امتیازی هستند و در صورت پیروزی برابر تیم انتهای جدولی المپیاکوس جواز حضور در دور بعدی این رقابت‌ها را کسب می‌کنند.  

گروه سوم

آتلانتا (ایتالیا) - دیناموزاگرب (صربستان) - (۲۳:۳۰)

منچستر سیتی (انگلیس) - شاختار دونتسک (اوکراین) - (۲۳:۳۰)

شاگردان پپ گواردیولا با ۱۰ امتیاز صدرنشین این گروه هستند و با توجه به جایگاه دیگر تیم‌ها عملا حضور و صعودشان به دور بعدی این رقابت‌ها قطعی است، آن‌ها امشب کار اسانی را هم پیش رو دارند و باید برابر شاختار نه چندان قدرتمند بازی کنند البته شرایط این بازی باری نماینده اوکراین متفاوت است و از آن جایی که آن‌ها وضعیت برابری با دیناموزاگرب دارند و هر ۲ تیم ۵ امتیازی هستند، با انگیزه‌های بیشتری در این مسابقه حاضر می‌وشند. دیگر بازی این گروه هم مصاف تیم‌های آتلانتا قعر نشین و دیناموزاگرب خواهد بود، نماینده ایتالیا حتی شانس چندانی هم برای صعود به لیگ اروپا ندارند و باید در بازی سختی مقابل دینامو بازی کند.  

گروه چهارم

لوکوموتیو مسکو (روسیه) - بایرلورکوزن (آلمان) - (۲۱:۲۵)

یوونتوس (ایتالیا) - اتلتیکو مادرید (اسپانیا (۲۳:۳۰)

گروه چهارم رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا هم امشب شاهد بازی جذاب و دیدنی خواهد بود، مصاف تیم‌های یوونتوس و اتلتیکو مادرید امشب به میزبانی تورین انجام می‌شود و با توجه به جایگاه ۲ تیم اهمیت زیادی خواهد داشت. شاگردان «ساری» در ۴ بازی گذشته ۳ برد و یک تساوی داشته اند و با ۱۰ امتیاز صدرنشین هستند، پس از آن‌ها اتلتیکو مادرید ۷ امتیازه قرار دارد و اگر راه راه پوشان تورین برنده بازی امشب باشند می‌توانند صعودشان را جشن بگیرند و در صورت شکست هم در هفته پایانی وضعیت برابری با اتلتیکو پیدا می‌کنند. دیگر دیدار این گروه هم میان تیم‌های لوکوموتیو مسکو و بایرلورکوزن خواهد بود، دیداری که برای کسب سهمیه اروپا مهم خواهد بود، هر ۲ تیم ۳ امتیازی هستند و شرایط جالب توجه‌ای دارند و دیدار امشب آن‌ها می‌تواند جذاب و دیدنی باشد.