مهدی فنونی‌زاده در خصوص پیروزی دو بر یک آبی‌پوشان برابر نساجی قائمشهر اظهار داشت: استقلال بعد از تعطیلی لیگ نتوانست آن عملکرد لازم را مقابل نساجی داشته باشد. آنها در ابتدای بازی و در دقایق ابتدایی، کمی دچار سردرگمی بودند اما هر چه از زمان بازی گذشت، شرایط بهتری پیدا کرده و توانستند در اواخر نیمه اول، به گل دست پیدا کنند.

اخبار ورزشی - وی تأکید کرد: آبی‌پوشان با شروع نیمه دوم هم توانستند گلزنی کنند و نشان دادند که هر چه از زمان بازی می‌گذرد، آنها به هماهنگی بهتری دست پیدا می‌کنند و این بازی نشان داد تعطیلی لیگ در روند تیمی استقلال تأثیرگذار بوده است.

فنونی‌زاده خاطرنشان کرد: استقلال به یک رکورد خوب دست پیدا کرد؛ ۸ برد پیاپی نشان داد که این تیم یک روند رو به رشد را آغاز کرده و می‌تواند این اتفاق ادامه‌دار باشد. استراماچونی شناخت خوبی از نفراتش پیدا کرده و با آنالیز دقیقی که از حریفان دارد، به راحتی به نقاط ضعف آنها حمله کرده و صاحب پیروزی می‌شود و این نشان‌دهنده آن است که یک وحدت و همدلی بین کادر فنی و بازیکنان به وجود آمده و نفرات استقلال به خوبی خواسته‌های سرمربی تیم را در زمین پیاده می‌کنند.

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال بیان کرد: به اعتقاد من، اگر استقلال همین روند را ادامه بدهد و وارد حاشیه‌ها نشود، مطمئناً در هفته‌های آینده هم پیروزی‌هایش ادامه خواهد داشت. استراماچونی و بازیکنانش باید این برد را به فراموشی سپرده و خود را آماده دیدار روز شنبه برابر سپاهان کنند.