به گزارش افکارنیوز،

باشگاه تراکتور بابت اتفاقاتی که در جریان برگزاری بازی با نود ارومیه در جام حذفی و همچنین روز گذشته در پی لغو بازی با پیکان رخ داد گلایه دارد.
تیم تراکتور در جام حذفی تا روز بازی در این بلاتکلیفی بود که هوادارانش به ورزشگاه بیایند یا خیر و از سویی روز گذشته هم درحالی که صبح سازمان لیگ با قاطعیت اعلام کرد بازی‌های تهران برگزار می‌شود با مخالفت استانداری ظهر روز گذشته اعلام به منتفی شدن این دیدار شد تا هوادارانی که از شهر‌های مختلف برای حمایت سرخپوشان تبریزی به تهران آمده بودند سردرگم شوند.
اخبار ورزشی-در این خصوص وحید خوش زرع مدیر رسانه‌ای باشگاه تراکتور گفت: از تصمیماتی که سازمان لیگ می‌گیرد تعجب می‌کنیم. آن از هفته گذشته در جام حذفی که نمی‌دانستیم باید هواداران به ورزشگاه بیایند یا خیر و در نهایت اعلام شد مقابل نود ارومیه بازی بدون تماشاگر است. واقعا چرا باید بازی به این مهمی و حساسی که می‌توانست با حضور هواداران جذابیت‌های بیشتری داشته باشد بدون تماشاگر اعلام شود؟
وی افزود: روز گذشته هم هواداران ما اذیت شدند. نزدیک به دو هزار نفر از شهر‌های تبریز و زنجان و اطراف به شهرقدس رفته بودند و تا ظهر نمی‌دانستیم بازی برگزار می‌شود یا خیر. برخی هواداران با من تماس می‌گرفتند که ما از راه دور آمده ایم و حالا هزینه این رفت و آمد را چه کسی می‌دهد؟ آیا این رفتار‌ها درست است؟ برای برخی پرسش‌های هواداران جوابی نداریم.
مدیر رسانه‌ای تراکتور با اشاره به اینکه از نظر فنی هم تیم دچار افت می‌شود، تاکید کرد: آیا دنیزلی حق ندارد ناراحت باشد؟ او تیم را برای یک مسابقه‌ای از پیش تعیین شده آماده می‌کند و درست روز بازی می‌گویند این دیدار لغو است. تیمی که برای مسابقه آماده شده باید به خانه برگردد و این یعنی ضرر فنی. جوابگوی این ضرر‌ها چه کسی است؟