به گزارش افکارنیوز،

محمد نصرتی بازیکن سابق فوتبال درباره استعفای صادقیان  مدیرعامل تراکتور اظهار کرد: به نظرم موضوع مدیریتی تراکتور خاص است و از کار‌هایی که در  این باشگاه انجام می‌شود، هاج و واج می‌مانیم. در ابتدای فصل قرار بود من  به عنوان سرپرست و مدیر تیم تراکتور انتخاب شوم و  زمانی که خواستم به تبریز بروم به پرواز ساعت ۷ صبح نرسیدم و  به مسئولان تراکتور گفتم که با پرواز بعدی به آنجا می‌روم، اما تراکتوری‌ها گفتند که سرپرست تیم را انتخاب کردند.  به نظرم  توفیق اجباری و خواست خداوند بود که به پرواز تبریز  نرسیدم و در نهایت هدایت تیم گل ریحان را برعهده گرفتم. مسئولان تراکتور جواب مرا ندادند و  بی احترامی کردند. 

اخبار ورزشی-نصرتی بیان کرد: به هر حال  در ابتدای فصل شاهد اتفاقاتی در تیم تراکتور  بودیم و مشکلات مدیریتی در این تیم تبریزی بیداد می‌کند و یکسری از بازیکنان تراکتور کیفیت ندارند، اما پول زیادی گرفتند و برخی از نفرات هم با نظر دنیزلی جذب نشدند. با توجه به هزینه‌هایی که تراکتور کرده است و کاپیتان‌های تیم ملی و بازیکنان خوبی در این تیم حضور دارند، اما این تیم تبریزی نمی‌تواند نتیجه بگیرد و باید علت این موضوع را ریشه یابی کنند. واضح است که باشگاه تراکتور مشکل مدیریتی دارد و مدیرعامل این باشگاه نتوانست تیم خود را مدیریت کند  و افراد دیگری این باشگاه را اداره می‌کنند.  

نفر سومی به باشگاه تراکتور خط مش می دهد 

بازیکن سابق فوتبال درباره اینکه باشگاه تراکتور ثبات مدیریتی ندارد، گفت: بله مدیران تراکتور زیر سایه زنوزی هستند و  نمی‌توانند کار کنند و خیلی زود از این باشگاه جدا می‌شوند. همچنین نفر سومی در تراکتور است که به باشگاه خط مش می‌دهد.  

نصرتی درباره  بهترین گزینه برای مدیر عاملی تراکتور بیان کرد: به نظرم سعید دقیقی بهترین گزینه برای مدیرعاملی تراکتور است، چرا که او سابقه مدیریتی دارد و به خوبی می‌تواند در نحوه عقد قرارداد با بازیکنان کمک کند. دقیقی جوان و باانگیزه است و  می‌تواند کمک حال تراکتور باشد.  

او درباره نظرش درباره انتخاب مربی داخلی یا خارجی  برای هدایت تیم تراکتور گفت: به نظرم در این مقطع زمانی مربی ایرانی کارآمد‌تر از  مربی خارجی است. همچنین علی دایی و رسول خطیبی بهترین گزینه برای هدایت تیم تراکتور هستند.