به گزارش افکارنیوز،

مهدی قائدی هافبک-مهاجم استقلال و عضو تیم امید در مصاحبه با سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا پیش از دیدار با ازبکستان در مسابقات قهرمانی زیر ۲۳ سال آسیا و انتخابی المپیک، گفت: این یک واقعیت است که همیشه بازی اول سخت است. ما از ازبکستان شناخت خوبی داریم. می‌دانیم آن‌ها تیم خوبی هستند و با آن‌ها چندین بار در مسابقات مختلف در سطوح زیر ۲۳ سال بازی کردیم. یقین داریم که آن‌ها یکی از بهترین تیم‌های آسیا است.

اخبار ورزشیوی افزود: می‌خواهیم این مسابقات را با قدرت آغاز کنیم، چون ما ایران هستیم و به خودمان اطمینان داریم. بهترین عملکرد را از ما در بازی اول خواهید دید.

هافبک آبی‌پوشان درباره هدفشان، گفت: می‌دانیم ما آخرین بار ۴۴ سال پیش به المپیک صعود کردیم، اما فرصتی خوبی برای ما وجود دارد. ما تیم خوبی هستیم. تمام تلاش خود را می‌کنیم تا به این هدف برسیم.

هافبک ایرانی اخیرا با درخشش در استقلال پیشنهاد‌هایی را از اروپا کسب کرد. او معتقد است که استراماچونی، سرمربی ایتالیایی استقلال که ماه گذشته این تیم را ترک کرد، دلیل اصلی این پیشرفتش است.

قائدی درباره این موضوع، گفت: دوست دارم از آقای استراماچونی تشکر کنم. او در این فصل بسیار به من کمک کرد. او به من اعتماد کرد و این برای من بسیار مهم بود. به خاطر اعمتماد او من روز به روز بهتر شدم و به این جایگاه رسیدم.