به گزارش افکارنیوز،

مازیار زارع در نشست خبری پس از دیدار مقابل سرخ‌پوشان پاکدشت با بیان اینکه دیدار مقابل شاگردان عنایتی دو نیمه متفاوت داشت، اظهار کرد: ملوان در نیمه نخست بازی ضعیفی از خود به نمایش گذاشت ولی در نیمه دوم با توصیه‌هایی که به بازیکنان داشتیم موفق به پیروزی در جنگ میانه میدان شده و بازی روان‌تری از خود به نمایش گذاشتیم.

اخبار ورزشی - وی با بیان اینکه تیم‌های لیگ یکی در نیم‌فصل دوم به دسته تقسیم می‌شوند، افزود: برخی تیم‌ها برای عدم سقوط به رقابت‌های لیگ دسته دوم و برخی دیگر برای صعود به لیگ برتر می‌جنگند.

مربی تیم فوتبال ملوان انزلی با تأکید بر لزوم تلاش بیشتر از سوی بازیکنان این تیم خاطرنشان کرد: ملوان در نیم‌فصل دوم کار سختی در پیش دارد، در پی بازگشایی پنجره نقل و انتقالات تیم بوده و به‌ویژه پژمان نوری تلاش زیادی از خود به خرج می‌دهد، برای نیل به این هدف نیاز به حمایت همه‌جانبه مسئولین داریم.

مازیار زارع با اشاره به جلب رضایت تنی چند از طلبکاران باشگاه تصریح کرد: امیدواریم پنجره نقل و انتقالاتی ملوان در موعد مقرر باز شود تا بتوانیم بازیکنان مدنظرمان را جذب کرده و بر قدرت تیم‌مان بیفزاییم.

به گزارش فارس، دیدار دو تیم فوتبال ملوان انزلی و سرخ‌پوشان پاکدشت در هفته هجدهم رقابت‌های لیگ یک در ورزشگاه تختی انزلی با تساوی یک‌بریک خاتمه یافت.