به گزارش افکارنیوز،

سرمربی جدید پرسپولیس یحیی گل محمدی در مقابل باشگاه و در گفتگو با خبرنگاران گفت: خیلی خوشحالم و باید از خیلی ها تشکر کنم بابت همکاری هایی که انجام شد.  تعامل خوبی بین دو تا باشگاه انجام شد و فکر کنم منافع هر دو باشگاه در این انتقال تامین شد.

اخبار ورزشی- گل محمدی افزود: انشالله بتوانیم سال خوبی با کمک هواداران داشته باشیم. باید از پیشکسوتان پرسپولیس رخصت بگیرم که نور چشم باشگاه هستند و از انصاری فرد مدیرعامل پرسپولیس و حمیداوی مالک شهرخودرو و مجموعه این باشگاه هم تشکر می کنم. در هر صورت خیلی خوشحالم در این باشگاه هستم.

وی در مورد هدف و برنامه هایش و درباره کریم باقری عنوان کرد: من تازه به این باشگاه آمده ام و باید رفته رفته ببینم مسایل به چه صورتی است. آقای باقری طبعا از همکارانم هست و هرچه جلوتر برویم در مورد امکانات و برنامه ریزی بیشتر می توانیم توضیح بدهیم. فعلا سخت است در این مورد صحبت کنیم باید امکانات و شرایط را ببینیم و بسنجیم.

او درخصوص این که در یک هفته اخیر چه اتفاقی رخ داد که به پرسپولیس آمد توضیح داد: اتفاق خاصی نه، فقط توافق دو باشگاه بود و چیز خاص دیگری نبود. درخواستی از طرف باشگاه پرسپولیس بود و شرایطی که شهر خودرو گذاشته بود. آنها تفاهم کردند و مسائل خیلی ساده حل شد.

سرمربی پرسپولیس در مورد جذب بازیکنان خارجی پرسپولیس و احتمال جذب استوکس به همراه اوساگوآنا گفت: هنوز واقعا اطلاعات خوب و دقیقی از بحث بازیکنان خروجی تیم ندارم. بازیکنان جذب شده خارجی هم با نظر من بودند. هر دو خارجی در لیگ ایران خیلی خوب کار کردند. امیدوارم در همان شرایط باشند.

گل محمدی راجع به جذب استوکس گفت: درصد زیادی از این اتفاق رخ داده است.