به گزارش افکارنیوز،

محمدحسن انصاری‌فرد پس از پایان جلسه مدیران وزارت ورزش و جوانان با مدیران باشگاه‌های حاضر در مسابقات فوتبال لیگ قهرمانان آسیا گفت: بیانیه رسمی را فدراسیون فوتبال منتشر کرد، اما طبق همان چیزی که قبلا گفتیم خارج از خانه بازی نمی‌کنیم.

اخبار ورزشی- وی در مورد اینکه AFC اعلام کرده تیم‌های ایرانی در دور رفت میهمان باشند تا بررسی‌ها انجام شود، گفت: این را هم قبول نمی‌کنیم،‌ چون تضمینی وجود ندارد در دور برگشت این اتفاق بیفتد. ممکن است بازی دور رفت برگزار شود و بعد بگویند باید بیرون از خانه بازی کنید. زیر بار این موضوع نمی‌رویم و باید هواداران‌مان در ورزشگاه حضور داشته باشد.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس عنوان کرد:  اگر ما زیربار این داستان برویم، به غرور ملی ما آسیب زده می‌شود. ضمن اینکه تیم‌ها نتیجه نمی‌گیرند و خستگی هم نصیب تیم‌های‌مان می‌شود. در این صورت از دو طرف بازنده‌ هستیم.

انصاری‌فرد عنوان کرد: از طرف ملت ما این قابل قبول نیست و به دنبال این هستیم تا در کشورمان میزبان باشیم. علیرغم اینکه AFC ظالمانه برخورد می‌کند، باب مذاکره را باز گذاشتیم و هم از اینفانتینو و هم از کنفدراسیون فوتبال آسیا خواستیم جلسه‌ای تشکیل دهند و در آن جلسه حرف‌های‌مان را بزنیم.