به گزارش افکارنیوز،

حمید استیلی در رابطه با دربی ۹۲ اظهار داشت: معتقدم سبک بازی پرسپولیس از زمان حضور یحیی گل محمدی در این تیم تغییر کرده و سرخپوشان پیشرفت فنی قابل توجهی داشته اند.

اخبار ورزشیحمید استیلی در خصوص بازی‌های پیش رو پرسپولیس گفت: این تیم در دو بازی اخیر بازی های به مراتب بهتری را نسبت به هفته های قبل ارائه داده و این مسئله نشان می دهد در مسیر درستی قرار دارد.

وی افزود: دو بازی سخت مقابل تیم های بالای جدول ، خلق موقعیت های متعدد گلزنی ، بازی منظم و با برنامه همینطور بسته نگاه داشتن دروازه در این 180 دقیقه نشان می دهد یحیی در زمان کوتاهی که تیم را در اختیار داشته روی سبک و کیفیت بازی پرسپولیس اثرگذار بوده و این تیم هم در شکل بازی و هم در نتیجه گیری موفق عمل کرده است. این تیم در هر بازی می تواند پیشرفت بهتری داشته باشد و با ارائه نمایشی هماهنگ و هجومی موقعیت خودش را در صدر جدول به خوبی حفظ کند.

سرمربی سابق پرسپولیس خاطرنشان کرد: عملکرد گل محمدی و برخی دیگر از مربیان داخلی به خوبی نشان می دهد که باید به مربیان خودمان اعتماد کنیم. با وجود احترامی که برای آقای کالدرون قائل هستم اما یحیی عملکردی بهتری از او دارد. البته منکر این موضوع نیستیم که در بعضی مقاطع مربیان بزرگ و موفق خارجی هم به فوتبال ما کمک کرده اند اما در شرایط فعلی باید به مربیان خوب داخلی اعتماد کنیم.